🎵 Топік для обміну профілями та лайками для саунд-дизайнерів і композиторів у геймдеві

Усім привіт! Саунд-дизайнери і композитори — не найбільша спільнота в геймдев-індустрії. Проте ми знаємо, що в українському ігробуді є круті, цікаві та талановиті фахівці зі звуку!

Публікуйте в коментарях посилання на ваші профілі в SoundCloud, YouTube та на інших платформах, та діліться своїми свіжими творчими роботами!

І давайте не забувати підписуватися та лайкати одне одного для підтримки 😉

Зберемо в одному місці цвіт українських саунд-дизайнерів та композиторів у геймдеві ❤️

Раз на 2 тижні Редакція GameDev DOU обиратиме найцікавіші портфоліо та композиції і публікуватиме інформацію про них та їх творців окремими топіками. Кожен з цих топіків буде поширюватися в усіх наших соцмережах.

Тож, чекаємо на ваші посилання!

Читайте також статті про sound design та музику 🔊

Підписуйтеся на Telegram-канал @gamedev_dou, щоб не пропустити найважливіші статті і новини про геймдев

👍ПодобаєтьсяСподобалось4
До обраногоВ обраному3
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Вітаю вас! Мене звати Валерій. Я композитор і піаніст, відкритий до співпраці та зацікавлений у створенні музики до комп’ютерних ігор.

Написав головний саундтрек до тактично-військового шутера присвяченого україно-російській війні «Glory to the Heroes» від Spacedev Games.
Випускаю власну музику, яка отримала більше 200 000 прослуховувань на стримінгових майданчиках.
Маю в портфоліо фортепіанні твори, епічний оркестр, трохи джазу, лоуфай-джаз, атмосферну гітару біля багаття тощо.
Поки в мене невелике портфоліо, але це не означає, що я не можу зробити те що вам потрібно. Можете надсилати референси тощо)

Послухати твори можна тут:
voronavalera.wixsite.com/portfolio
Офіційну дискографія тут:
linktr.ee/valeriivorona

Граю на фортепіано, барабанах та гітарі, працюю в DAW, маю базові навички зведення та мастерингу.

Дякую за увагу 🙏

Далеко у горах спочиває рояль зі штучним інтелектом, який спілкується за допомогою звуків та музики🤖. Невідомо, як і звідки він там опинився. Цікаво...Що саме розповість він Тобі?

Створюю музику, повний продакшн)
На росіській не співаємо
Дніпро

www.youtube.com/...​channel=VisualSoundDesign

У відео розповідаю про Інтерактивну музику, та що таке Динамічна музика, також показую як додати інтерактивну музику до гри за допомогою прорамми Wwise та двигуна Unreal Engine.
Якщо тобі сподобалось відео то буду радий комментарю чи вподобайки для стимулу! Підтримуй українське!

www.youtube.com/...​channel=VisualSoundDesign

Доброго дня! Я композитор. Створюю заглавні теми та музичне оформлення для ігор та фільмів, музичне оформлення медіа-проектів.

Портфоліо:
www.youtube.com/...​/UCMCilY6Pb_EP4TYuilZmeQA
soundcloud.com/modlinski-igor

Контакти
E-mail: [email protected]
Telegram: t.me/modlinski_composer

Вітаю!

Команда 7.9 Records з 2019 року працює у напрямку створення звуків та саундреків для ігор, реклами, фільмів. Маємо непоганий творчий доробок з яким можна ознайомитися на сайті, також там контакти для зв’язку з нами: 7-9records.com/sound-design

Працюємо з FMOD , Wwise та внутрішніми аудіо плагінами рушіїв Unity та Unreal.

Також, додаю деякі роботи на ознайомлення, раді співпрацювати!

Вітаю вас! Пропоную послухати вам свіжий оркестровий епік. Інші роботи можна послухати на саундклауді. Дякую за увагу)

soundcloud.com/user-676538439

Вітаю! Деякі з моїх старих робот та проекти над якими працювала та зараз працюю
mozharovajulia.wixsite.com/website

Вітаю!
Моє демо:

InfraSpace:

Sir Lovelot:

Цікава ініціатива!

Скільки їх — цих фахівців в Україні, хоча б приблизно?

Вітаю, спільнота та колеги! Розкажу трохи й про нашу студію, ми вже більше 10 років займаємось ігровим аудіо. Створюємо музику, саунд-дизайн, проводимо кастинг та запис акторів озвучування для ігрових діалогів. Більше про нас та про наші роботи є на сайті www.universemusic.com.ua

Вітаю! Дякую редакції за таку ініціативу. 🤘
Декілька кращих ігрових саундтреків нашої аудіоагенції:

Trash is Fun:
FoxTail:
Haydee II:
WildCraft: Story Mode:
WildCraft: Ocean World:

Більше робіт (у т.ч. звуковий дизайн) тут: vp-production.com

В цій колоровій схемі лінки виглядають так наче я по них вже ходив.

Привіт!
m.soundcloud.com/den-wath/for-game нарізка,чи правильно може папурі музики до гри, але вона так і не вийшла(
m.soundcloud.com/den-wath/onemustrun музика до піксельного ранеру в стилі кіберпанку.

Всім привіт, нещодавно закінчив музику для стратегії 🙂shonipaldm.carrd.co/#showreel

Перший трек до майбутньої покрокової тактикі
soundcloud.com/...​m_campaign=social_sharing

Вітаю, працюю над кількома проектами, більшість в розробці зараз, тому даю те, що є на даний момент)
www.youtube.com/...​/UC2B2HBrC5-cu5zsbQ5GsE0Q
soundcloud.com/...​kortofertos_musicproducer

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Нещодавно робив музику для української візуальної новелли) буду радий підтримці

Підписатись на коментарі