Компанія ЕА блокує аккаунти за використання емблеми полку «Азов»

Я зазвичай грав з другом в battlefield 4, там є можливість створити та поставити свою емблему. Я поставив там стару емблему полку «Азов», він поставив трохи новішу (та що всередині щита та з прапором, вона далі буде на фото на шевроні).

(так, це дійсно фото з екрана, але так як в мене заблокований профіль то я не маю доступу до редактора емблем, щоб зробити нормальний скріншот, це все що є)


Грав я так довгий час на одному і тому ж сервері, і ось одного дня прилітає мені бан. Як можна побачити в листі, ніякого уточнення, за що саме бан, нема, тільки загальна причина типу «розжигание ненависти», тому я написав уточнюючий лист, за що саме я отримав блокування. Вирішив писати листи в британську підтримку, бо українського регіону для вибору нема (ще один мінус для ЕА, доречі), а в російську підтримку писати звісно ж нема ні сенсу, ні бажання.

Запитав у техпідтримки причину, отримую наступну відповідь, що я отримав блокування начебто за символ «Wolfsangel — Emblem of the Hitler Youth».


Це мене обурило, тому що по перше я взагалі не маю такий знак на лого, по-друге — як по серверах бігають мерзоти з всякими буквами «z», «v», «zov», колорадськими стрічками, прапорами бананореспублік лнр-днр, статевими органами та іншим трешем то це норма (три скріншоти прикладів подібних емблем будуть нижче), а коли гравець використовує символіку українського полку — то це треба блокувати.



Після цього я вирішив написати ще один лист, в цей раз разом з фотопруфами, що ніякого подібного знаку не було в мому логотипі і що символіка полку «Азов» і що сам полк ніяким чином не відноситься до нацистських і неонацистських рухів. Скріншот листа і картинки, які були прикріплені до нього, будуть нижче. (картинки згадуються в листі, тому їх надаю для розуміння загального сенсу повідомлення)
картинка 1
Картинка 2


Картинка 3
Картинка 4 (порівняння символів)
Я повністю був готовий до повного блокування мого аккаунту, тому писав як вважав за потрібне, навіть з прямим вказуванням на те, що якщо ЕА банить за символіку полку «Азов», то вона підтримує російську пропаганду. Надаю переклад листа з гугл перекладача, який надіслав вище.
На цей лист довше відповідали, я вже думав що, можливо, якась нормальна відповідь буде, але прийшло наступне. Якщо коротко, то відповідь типу «ваші аргументи не аргументи, ми все правильно зробили, бан не буде знятий.».
Мені, насправді, на сам бан як покарання — глибоко по цимбалах. Мене тут зачепило конкретно те, за що саме мене забанили, а саме — за емблему полку «Азов», коли водночас всякі еленери і денеери разом з зетками бігають по серверах, пишуть пакості в чат, мають образливі нікнейми, пов’язані з своєю сміттєсимволікою і вони в бан не відлітають. Причому, як можна побачити вище, я техпідтримці прямо вказував що це не нацистський знак і в цілому нема нічого поганого в цій емблемі, але ці особини з техпідтримки все рівно стоять на свому.
Вчора була схожа ситуація, але з Blizzard.

Я вважаю, зараз хороший шанс об’єднати цих два інфопривода та нарешті вказати і всім іноземним компаніям (не тільки ЕА та Blizzard, а й всім іншим на майбутнє) і іноземному суспільству в цілому, що полк «Азов» це не негативні персонажі, за згадку яких скрізь потрібно банити, а що це одні з кращих і найдостойніших воїнів сучасності, яких треба навпаки прославляти, або хоча б поважати і не блокувати за згадування імені полку та використання символіки.

Підписуйтеся на Telegram-канал @gamedev_dou, щоб не пропустити найважливіші статті і новини про геймдев

👍ПодобаєтьсяСподобалось8
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

у Wolfangel — это германские руны эйваз и иса, что означает что-то вроде «остановка всего сущего»
у Азова, если это также германские руны, то это хагалаз и наутиз, что означает примерно «плести судьбу из ярости»

так и напиши им
а если не поверят, то пригрози наложить проклятье полным рунным кругом

Якщо є обмеження вільного вибору то нема чого користуватися тим сайтом і годувати такі сайти грішми. Це моя така думка. Автор молодець, що оприлюднив проблему.

Хм, поки блокують виключно компанії які стали дном задовго до активної фази війни

Бери тризуб жовто блакитний

Якщо тут хтось є з ЕА, можливо, він як інсайдер може донести до керівницства проблему ZOV свастіки

Можна взяти багато варіантів різних, але чим конкретно цей варіант поганий? Якщо він по факту не порушує нічого.
Та й як я писав в коментарях іншому товаришу — замінювати емблему «аби тільки не забанили» це втеча від проблеми, а не її вирішення. За символіку та назву полку «Азов» не повинні банити.

reportingradicalism.org/...​n/azov-idea-of-the-nation

Нажаль, Азов не прислухався до рекомендацій змінити емблему «Іде Нації» на щось більш нейтральне. Це питання гостро стоїть ще з 2015 року. За цей ця свастика додана в заборонені символи в декілької країнах світу, в т.ч. в США.

Сам полк Азов — молодці і красавці. А ось намагання зберегти символ, похідний від свастики і такий, що його використовують право-радикальні організації, — якась дитяча впертість.

Перш за все хочу зазначити, що це абсолютно не свастика. Друге — те, що ця емблема чи похідна від якихось німецьких свастик, символів тощо чи схожа на них це не значить що цей знак напряму відноситься до нацистської символіки. Є конкретне і чітке пояснення цього символу (з чого він складається та що він значить), аби ніхто там собі не придумував, що там цей знак йому нагадує чи що він хоче собі нафантазувати, коли бачить його.

Таким чином можна докопатись практично до будь-якої компанії чи організації, що там чиясь назва чи емблема комусь щось нагадує. Згадаємо Porsche, її засновник Фердінанд Порше та його компанія техніку конструювала, будувала для Німеччини в часи другої світової то значить що, давайте тоді блокувати та відміняти Порше? Або може докопаємось до Opel, у яких блискавка на емблемі, деякі німецькі підрозділи носили знак у вигляді двох блискавок, та й компанія Opel техніку робила для німецького фронту, також будемо відміняти/блокувати?

Автор IN — цілком такий собі неонацик, він сам зізнавався в цьому, зараз ліьньки шукати, але тирнет все пам’ятає.
Та ж сама СНА, яка найбільше використовує цей знак, все ще дотримується ультра-правої ідеології і досі має в своєму статуті пункти про привилейований стан етнічних українців над іншими громадянами України.

Тю, а що з ними не так? Звичайна права популістьска партія. Аналог нашої Свободи.

Та я просто запитав чи знаки норм ?

Не бачу в них нічого такого. То давай, відкривай свій козирь :)

Вважаю що їх треба бойкотувати. Просто банально перестати їх годувати. Нах*й EA з їх проектами.

А російська мова, триколор і все інше що пов’язане з країною чия армія гвалтує дітей і вбиває жінок це нормально по їхньому? Чомусь вони їх не банять...

Так в цьому і питання до всяких стандартів спільнот, які треба одразу друкувати на туалетному папері. Якби воно для всіх працювало б, цю позицію з великим скрипом, але можна було б прийняти. А так набігає купка олігофренів з рашки по будь-якому приводу і тебе блокують, а твої скарги йдуть в /dev/null, бо тебе менше і офіс модераторів десь близько до рашки. Тому бойкот.

Цікаво, а Z-тки теж так ефективно блокують?

z-ок та v-шок і всякого подібного багато на серверах, більше тільки напевне радянської символіки можна зустріти. Не маю офіційної статистики по банам, але одні і ті ж самі «лиця» з такими емблемами на сервері постійно зустрічав і зустрічаю. Схоже, репорти на подібне нічого не дали.

Давно бачив у EA якісь проблеми з позицією щодо війни в Україні. Вони досі викочують апдейти для росіян у BF2042, а ті грають за росісію і тішаться.

Не береш емблему, яка схожа на

Wolfsangel — Emblem of the Hitler Youth

не маєш проблем

Це, напевне, саме Ви мені в техпідтримці ЕА відповідали? Зізнайтесь.

По перше, емблема не схожа на вказаний ними знак. Вони мають різну структуру, мають різні значення, єдиний співпадаючий об’єкт — це вертикальна лінія посередині. Але казати, що вони схожі, це теж саме, що автомобіль та танк схожі, бо вони ж їздять.

По друге, в кінці статті вказується, що на сам бан як спосіб покарання — абсолютно всеодно. Основна претензія в тому, що ЕА підтримує російський наратив та блокує гравців за символіку українського полку, української бойової одиниці, ось в чому проблема. І замінювати емблему «аби тільки не забанили» — це втеча від проблеми, а не її вирішення. До того ж, емблема не порушує ніякі правила.
Тут потрібно дати зрозуміти іноземним компаніям, що полк «Азов» не є нацистським формуванням, що це повноцінна українська бойова одиниця а не негативне явище. Я думаю, в цьому Ви зі мною погодитесь.

Тут потрібно дати зрозуміти іноземним компаніям, що полк «Азов» не є нацистським формуванням, що це повноцінна українська бойова одиниця а не негативне явище. Я думаю, в цьому Ви зі мною погодитесь.

Мова у статті не про полк Азов, а про логотип. Покажи його людині, яка взагалі нічого про це не знає, наприклад з іншої країни, і запитай: з чим у вас асоціюється цей знак?

Миром давно уже не правит капитал. Лицемерие и ханжество — вот истинные короли мира. Здесь все разнюхиваются кокаином, ходят, как олигофрены, тряся головами, но во всех печатных изданиях и СМИ эта тема старательно обходится стороной, табуируется и вымарывается чьим-то маркером. Конечно, никто не хочет говорить о своих пороках. Мы же приличные люди, а не какие-нибудь бандиты из тарантиновских фильмов. Мы живем с хроническим насморком, объясняя все плохим московским климатом, изводим в день по три-четыре пачки салфеток, смущенно отводим глаза, встречаясь со знакомыми или сослуживцами в туалете ресторана (в десятый раз за вечер), но при всем этом делаем возмущенное лицо при виде помятого лица подчиненного, презрительно хмыкаем, если заметим на столе у друга книжку Берроуза, запрещаем новые идеи для наружной рекламы, если она содержит слова, похожие или идентичные сленговым фразочкам из лексикона дилеров.
...
Чувак, проблемы, по ходу, у тебя. Это не они, это ты старательно выискиваешь всюду знакомые символы и слова. Гаденько подхихикиваешь, находя их. Была бы твоя воля, ты бы запретил рекламу стирального порошка, употребление в печати слов «белый», «быстрый» и прочих. Услышав их, ты начинаешь нервничать, крутить в руках мобильный и потеть, ожидая, когда на его дисплее высветятся такие простые и близкие сердцу каждого московского тусовщика аббревиатуры, как СашаДил или ВоваПервый. Это у тебя проблемы, слышишь, придурок? Хочешь поговорить об этом? Конечно, нет...
©

Мова у статті йде про логотип полку «Азов», за який заблокували. Відокремлювати логотип окремо від полку це якось дивно, ні? Логотип/емблема це, грубо кажучи, частина полку, це той символ, по якому його візуально ідентифіковують в тому числі.

Навіть якщо умовний модератор не знає значення цього логотипа, і це йому щось там невідомо що нагадує, для цього я написав лист з поясненнями та порівняльними скріншотами, де описується, що це за символ, чий він, як його розуміти і що цей логотип не є тим символом, за який мене забанили. Прочитайте уважно тему ще раз, там це все побачите.
Але навіть після цього бан не був знятий, що говорить про гнилість компанії та/або абсолютно безтолковий підхід до модерації заявок. Я думаю, правильні обидва варіанти одночасно.

Повторюсь ще раз: не повинно бути банів за символіку української бойової одиниці/українських підрозділів/українських полків. Це те ж саме, якби банили за емблему збройних сил України, банили за емблему «КОРД» тощо.
Думаєте, що справа конкретно в цьому вигляді емблеми, без підпису — сходіть в коментарі блогера human wasd, який позавчора випустив відео по цій темі, там в коментарях відповідали люди, яких також банили саме за символіку полку «Азов», і в них були не такі емблеми, як та, яку я обрав, але все рівно бан отримували.

Що вже казати, якщо в техпідтримці при виборі країни/регіону в списку нема України? Це як, нормально взагалі? Є Чехія, Польща, Португалія тощо, а України нема в списку. Можете зайти на help.ea.com та удостовіритись самі.

Напиши письмо в CNN якщо надрукують то це смертельний удар

Blizzard помер. Це вже давно лише Activision. Досить давати їм гроші

Ти правий, не та компанія) упс

Підписатись на коментарі