[3D челлендж] Створити 100 моделей за 9 місяців

Усім привіт! Я пишу це першого вересня 2022 року.

Я прагну стати 3Д-Худождником і заробляти цим на життя.

Хочу здобути професію 3D-Artist.

Я поставив собі за ціль створити 100 моделей за 9 місяців.

Отже, цей топік — мій щоденник професійного зростання.

Кому це цікаво, то слідкуйте за мною у цьому топіку або в інших місцях:

Ну, спробуємо!

Підписуйтеся на Telegram-канал @gamedev_dou, щоб не пропустити найважливіші статті і новини про геймдев

👍ПодобаєтьсяСподобалось3
До обраногоВ обраному2
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Модульний садовий тунель зі скла у формі арки:
Відео:
Фото:
Моделювання в Blender. Візуалізація на Unreal Engine 5.0 (Lumen відключено). Додатково використано матеріал з набору Volumetric Glass. Більше фото: t.me/BlenderAndre/33

Золота каблучка з діамантом

Посмотри как выглядит золото и бриллиант в реальной жизни: www.etsy.com/...​ref=cq_tag_raised_image-0

Не знаю послухаєшь чи ні) Але ж свої п’ять копійок як то кажуть вимовлю: добре 100 моделей, гарна задача, на мою думку продуктивніше було б зазначити ціль та рухатись до неї, кожну поразку та труднощі аналізувати, робити висновки, шукати відповіді, та саме голове з кожним наступним творінням намагатися на рівень краще робити моделі. Так от, наприклад локацію намоделити відповідно спеціалізації яку хочете здобути) геймдев там, кіно, чи на галері веслувать рухати поліки рандомно) Ось моя недявня локація з моделей у яких нда закінчилось)

Водичка у бутилочці. Дехто, можливо, наливає у такі бутилки зілля всякі, але у мене буде проста вода.

Модель можна скачати безкоштовно у моєму блозі: t.me/BlenderAndre

Monster Truck Wheel

Кристал-сльоза

Колона перша

Низькополігональне дерево Сосна звичайна разом з зіркою:

Даже не хватило сил отрендерить? Думаю может мне в качестве челленджа написать 100 программ за 9 месяцев и выкладывать скриншоты кода из vim? :)

Золотий ланцюг / Golden Chain
Більше подробиць створення на t.me/BlenderAndre

Это меньше чем 3 дня на одну модель. Вместо того, чтоб клепать цилиндры с текстурами как на конвейре, лучше запили за 9 месяцев несколько годных детализированных сцен.

Будь-ласка, покажіть приклади того, що ви рекомендуєте мені відтворити

Зависит от области ваших интересов. Например,

res.cloudinary.com/...​s/2014/07/dwarf_house.jpg
p.turbosquid.com/...​6b4d53b404d/turalesas.jpg
cdna.artstation.com/...​sens-unity.jpg?1533465521

Суть в том, чтоб сделать какое-то законченное приозведение, где разные объекты взаимодействуют друг с другом, сделаны в одном стиле, с корректным освещением и т.п.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Стартова інформація про мої навички в 3D-моделюванні — станом на перший день осені 2022 року я маю лише одну завершену роботу. Ось цю чашку:

Ми щось пропустили у функціоналі DOU і тепер тут можна картинки в коментах?
Розкажи, як додав?

Ця функція доступна лише на GameDev DOU :) Для цього потрібно картинку завантажити в imgur.com і вставити у коментар посилання на завантажене зображення

це ж дискримінація прав усієї іншой спільноти!

це ж дискримінація прав усієї іншой спільноти!

Ти хоч розумієш скільки буде графічних відповідей на форумі?)

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

вот наглядный пример что бывает когда айтишник несет бред в каждом втором комменте, и не способен в r&d )

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

А це моя перша модель, 22 роки тому, але актуальна зараз
ibb.co/4gLpzvt

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Підписатись на коментарі