Грибне місто Yara Dem, 2D Artist з Києва

Наприкінці червня ми запустили топік для обміну профілями на ArtStation. Тепер щотижня показуємо роботи художників, які залишили там посилання на свої портфоліо.

Цього разу хочемо показати вам роботи Yara Dem (Ярослави Чередніченко), 2D Artist з Києва. Вона розповіла нам, як малювала місто грибних гігантів.

Далі пряма мова художниці

Мене завжди приваблювала казкова атмосфера вигаданих світів в яких хотілось опинитись. На мою думку, особливо фантастично в реальному житті виглядають гриби. Помітивши, що багато жучків використовують ніжки грибів, як свої домівки, я взяла за мету створити грибне місто.

Робота проходила у Photoshop. Основний задум полягав у тому, щоб зобразити велетенські мухомори, як багатоповерхові будинки, в ніжках яких знаходяться квартири.

Перш за все, під час ілюстрування, я завжди думаю над логікою свого світу, наприклад:

1. Гриби мають титанічний розмір — тому земля неродюча для зростання інших рослин;

2. Грибів багато — це означає, що повітря забруднене спорами і неба практично не видно;

3. Небо закрите димкою — через це можна побачити світло ліхтариків, які підкреслюють бурління життя на локації.


У такий спосіб роботи виходять більш атмосферними ніж тоді, коли я не задумуюсь над подібними нюансами.

Згодом, я вирішила переосмислити цю ілюстрацію і в наступній роботі акцентувати увагу на грибному різноманітті форм і кольорів. Так вийшла ідея зобразити окрему хатинку в мухоморі.

Ілюстрація створювалась в Photoshop. Після етапу начерку я відчула, що ця робота буде дійсно привабливою, тому увімкнула запис екрану. Я інколи роблю це, щоб переглядати процес малювання, як сторонній глядач, та аналізувати скоєні помилки (також мої друзі полюбляють дивитись такі відео).

Згодом я вирішила створити канал на YouTube під назвою Yara Dem та викласти свої відео туди, можливо комусь вони будуть цікаві та корисні (в скорому часі планую коментувати процес малювання для більшої користі глядачам).




Підписуйтеся на Telegram-канал @gamedev_dou, щоб не пропустити найважливіші статті і новини про геймдев

👍ПодобаєтьсяСподобалось5
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Підписатись на коментарі