Похмуре фентезі Ліди Вершиніної, Concept Artist з Херсона

Наприкінці червня ми запустили топік для обміну профілями на ArtStation. Тепер щотижня показуємо роботи одного з художників, які залишили посилання на свої портфоліо в цьому топіку.

Цього разу хочемо показати вам роботи Ліди Вершиніної, Concept Artist з Херсона. Нині через тимчасову окупацію Херсонської області Ліда перебуває в Одесі і розповіла нам про роботу над деякими зі своїх концептів.

Далі пряма мова художниці.

Зазвичай я працюю в графічному редакторі Photoshop. Мені завжди подобалось саме вигадувати різні локації, в яких я сама хотіла б побувати. Загалом зосереджуюсь на передачі атмосфери.

У моїх роботах можна прослідкувати зображення фантазійних тем, кельтської міфології та магічного світу.

Частіше я вже знаю, що хочу зобразити та використовую прийоми photobashing і matte-painting. Це допомагає в короткий час зобразити бажане.

Але нерідко малюю або беру за основу якесь фото та, малюючи поверх, доповнюю його, так як мені того хочеться.

Перша робота з початку повномасштабної війни

Це перша робота з початку повномасштабної війни. Вона стала втіленням моєї зони комфорту, бо працювавши над нею, відчувала себе краще та могла відволіктись і розслабитись.

Ідея була в зображені друїдського алтарю. Спочатку я намітила на листі композицію. В голові вже були образи і покроково, від начерку до фіналу, я додавала якісь елементи, а якісь прибирала.

У цій роботі також використовувала фотобаш, але більша частина намальована. Наприклад, центральна фігура — дерево з мечем. Дерево «склеєне» з кількох фрагментів та домальоване разом зі свічками. Меч взятий з фото. Він скорегований по кольору та домальовані незначні деталі.

Робота з використанням MidJourney

Цей концепт був створений часткова за допомогою нейросітки MidJourney. Попрацювавши з нею, мені сподобалась атмосфера в кількох роботах та вирішила допрацювати їх в фотошопі. Я вибрала два зображення та скомпонувала їх разом.

Далі я шукала фото, які підходили за змістом. Потім приступила до фотобашу. Декілька деталей, типу туману, ліхтарів, деяких будівель, були намальовані від руки.
Від початку роботи над цим концептом тримала себе в настрої та атмосфері Трансильванії, туманних загадкових міст, де живуть вампіри. Тому зобразила втілення з птахів «когось» .

Дивіться також розбір роботи з Midjourney з Владою Гладковою, Concept Artist, яка створювала концепти персонажів для Mortal Kombat 11.

Gate, the concept of the temple in the rock

Більше у портфоліо Ліди Вершиніної.

Підписуйтеся на Telegram-канал @gamedev_dou, щоб не пропустити найважливіші статті і новини про геймдев

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Тут добре видно, що картини людини краще. Але штучний інтелект можна використовувати для натхнення і візуалізації. Як Pinterest.

Хочу запитати, скільки платять concept artist зараз?

Все, тепер можна відзначати що художник+нейронетворк комбо стане сучасним інструментом)

Гарні роботи!

Підписатись на коментарі