📣 Шукаю команду на Epic MegaJam 2022

Сьогодні, 15 серпня, відкрили реєстрацію на Epic MegaJam 2022, на якому з 25 серпня по 1 вересня розробники будуть створювати ігри в Unreal Engine.

Учасники можуть розробляти ігри для конкурсу самостійно або в команді до 5 людей.

Пропонуємо у цьому топіку лишати свої контакти у коментарях, якщо ви хочете взяти участь у джемі, але не хочете робити гру наодинці і не знаєте, де шукати команду!

Переможці Epic MegaJam 2022 зможуть отримати відеокарти від NVIDIA та Intel, подарункову карту Artstation на $1000, ліцензії на Incredibuild, Boom Library, Houdini Indie, Freelancer GameTextures, Visual Assist та інші ресурси й асети для розробників ігор від спонсорів проєкту. Про це ми детальніше розповідали у новині.

Підписуйтеся на Telegram-канал @gamedev_dou, щоб не пропустити найважливіші статті і новини про геймдев

👍ПодобаєтьсяСподобалось5
До обраногоВ обраному1
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Підприємець з досвідом, можу взяти роль РМ. Є деякі навички в Photoshop й html.

Головне — є кілька ідей ігор, які можна створити на джемі. Є досвід створення документації (ГГД документ, складання бюджету розробки, планів розробки тощо).

Захоплююсь іграми, світчер, шукаю роботу в геймдеві. Тож зацікавлений в отриманні джем досвіду. Контакт в ТГ — @smiledn

Я работаю в 3д, могу заниматься артом и моделями, есть идея своей игры или могу помочь с реализацией общей. www.artstation.com/cgkot

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Композитор, саунддизайнер — приєднаюся у вашу команду, пишіть в телеграм @deigineor

Бажаю приєднатися до команди. По спеціальності ґеймдизайнер і левел-дизайнер.
Пишіть: t.me/UltraAlpha

2d artist та трошки музикант шукає команду. Можу і в векторку, і в растр. Іконки, будинки, картун персонажі, та практично будь-які 2d асети ставорюю з задоволенням. Можу і в саундтрек, якщо це потрібно. Буду радий поспілкватися в ТГ (@Dimmetrion)

Посилання на ігри з попередніх джемів (брав участь в ролі 2d artist-a)

teamon.itch.io/...​LaARGTTdLZFBn4ULiaNqd0N1s

teamon.itch.io/this-is-mutaaant

3d artist, працюю в таких програмах як: Blender, Maya, Cinema 4D, частково знаю Zbrush. Можу створювати High/Low poly моделі. Вмію створювати текстури в Substance Painter. Мені 23) буду радий зробити спільний проєкт) ТГ — @VladyslavDidyk / www.artstation.com/sniggovik

Тільки входжу в ІТ, але є великий ентузіазм. За спеціалізацією Публічний управлінець, тож маю уявлення про Project Managment. Базово вмію працювати в графічних і відеоредакторах. Зараз проходжу тижневий марафон основ Front-end. Якщо буде місце в проєкті, то контакт в ТГ — @oleg_nako

Підписатись на коментарі