×

⭐️ Ваш особистий ТОП-3 ігрових студій, які випустили найцікавіші релізи за останні 5 років?

Час від часу в спільноті геймерів та й ігроробів заходить мова про те, що у геймдеві криза ідей і справді цікавих релізів виходить мало, в тому числі це стосується й світових гігантів ігробуду. Чи згодні ви з цим?

Якщо ні чи не зовсім, то розкажіть, який у вас особистий ТОП-3 ігрових студій, що випустили найцікавіші релізи за останні 5 років, і що це за проєкти❓Неважливо, комерційні чи інді.

Підписуйтеся на Telegram-канал @gamedev_dou, щоб не пропустити найважливіші статті і новини про геймдев

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному1
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Larian Studios — Divinity: Original Sin 2

Rockstar — RDR2
Ubisoft — Assassin’s Creed Odyssey/Valhalla

CD project.
В этом году удалось попробовать нормально ведьмак 3 (до этого впадлу было да и не понял игры в начале). Это просто сложно представить насколько масштабная игра, как проработаны мельчайшие детали во многих аспектах. Можно случайно наткнуться на скрытый квест посреди дороги и там такая история будет, что волосы дыбом...

Ну много что можно описывать, тут надо пробовать — на словах не понять насколько там масштабный мир. Просто не верится, что такое можно сделать за 4 года.

Tarsier Studios — Little Nightmares
Dinosaur Polo Club — Mini Motorways
Landfall Games — TABS 😅

CD Project.
Оч зашло this war of mine в своё время.

From Software (Dark Souls series, Elden Ring)
Arkane Studio (Prey, Dishonored)
CD project RED (Witcher series, Cyberpunk 2077)

Звісно ж наші Frogwares з їх бомбезною серією про Шерлока

Рекомендуєш? Я приглядаюсь, та ніяк не рішусь. Sinking city щось так собі.

Ну, тут кому що заходить, по жанрах. Я люблю ігри-історії, сюжетні, і щоб можна було грати з чаєм в руці. Пройшов The Testament, Crimes & Punishments, The Devil’s Daughter — дуже сподобалось. Є в них ще старші ігри про Шерлока, але вони старі і місцями занадто хардкорні.

В Sinking City й останню Chapter One, на жаль, не грав — це треба комп апдейтити, було заплановано, але не склалося, вже після перемоги пограю.

FromSoftware.
Sony Santa Monica.
Arkane.

Я фанат ігор від студії Amanita Design.

4a games (Metro Exodus), Rockstar games (Red dead redemption 2) і CD project red (Cyberpunk 2077). Хотів також додати Arkane studios, але вони останнім часом трохи не той вектор узяли і їхні нові ігри відчуваються гіршими за еталонні Dishonored 1,2.

Hazelight (it takes two, a way out) / Respawn (Apex, Fallen Order) / Santa Monica (god of war)

Українська ArtificialCore випустили альфу CorePunk

Extremely OK Games подобаються — зробили Celeste і Towerfall

Remedy (Control)
Ninja Theory (Hellblade)
Більше наче з нового нічого не грав

Ninja Theory (Hellblade)
11 Bit Studios (Frostpunk, This War of Mine)
Unknown Worlds Entertainment (Subnautica, Subnautica — Below Zero)

Останнім часом подобаються проекти Annapurna Interactive , наприклад Outer wilds .
Потім Fromsoftware Sekiro shadows die twice та Kojima Production Death Stranding

annapurna то ж видавець, хоча не буду сперечатись, що ігри дуже цікаві (моя улюблена — Sayonara Wild Hearts)

Team Cherry (Hollow Knight)
Arkane Studios (Prey)
Valve (Half-Life:Alyx)

Зараз граю в Prey і підтримую, топова робота! Та й взагалі для Arkane Studios в серці назавжди заброньоване місце за Dishonored 1 і 2

Daniel Mullins Games (Inscryption)
Remedy (Control)
Naughty Dog (Last of us 2)

Підписатись на коментарі