×

«Sniffer Dog Quest» — гра, де потрібно шукати міни та протистояти клишавому рашисту

Привіт. Мене звати Новохацький Олексій. Сьогодні хочу розповісти про нову гру «Sniffer Dog Quest», яку ми створили разом із Мариною Харченко. Це вже друга гра, яку ми реалізували. Перша — «Birds Attacks 2022», про яку я розповідав кілька місяців тому.

«Sniffer Dog Quest» — це проста браузерна гра, де потрібно відшуковувати вибухонебезпечні предмети (далі ВНП), та протистояти клишоногому ведмедю-рашисту.

Ще до повномасштабного вторгнення, проблема замінування була неабияк актуальною для України. За даними ООН 1,8 мільйона людей вже понад вісім років живуть в оточенні мін та залишків боєприпасів. Після 24 лютого, замінованованою стала ще більша територія нашої держави, при чому небезпечні предмети виявляють не лише на узбіччі доріг, в полях, лісах, а навіть в дитячих іграшках і в побутових предметах. Цей список можна продовжувати ще довго, адже цинізму та жорстокості в рашистів вистачає.

І хоча завдяки багатій інформаційній кампанії кожен, від малого до великого, обізнаний в різновидах ВНП та знає правила подовження при виявленні таких. Ми захотіли привернути увагу ще раз, зробивши гру, яка може не лише розважити, а також ознайомити з деякими видами ВНП.

Головний персонаж гри — пес Сніффі. На кожному з 5 рівнів потрібно відшуковувати небезпечні предмети, а також протистояти клишоногому, який залишив ці предмети.

З кожним рівнем змінюється локація та кількість предметів, які потрібно знайти, зростає складність їх пошуку, паралельно із цим персонаж набуває нових можливостей. Додатково в грі є сторінка «Колекція». В ній можна слідкувати за тим, скільки та які саме предмети уже знайдено, та отримати інформацію про ВНП: як вони виглядають в реальності, ключові факти, та власне, що робити, якщо схожий предмет був помічений.

Для реалізації гри ми обрали PixiJS Engine, і хоча це був перший досвід роботи з ним, розібратися та освоїти було не складно. Потрібно було лише програмно описати сцену, персонажів та їх взаємодію. Окремі цікаві моменти виникали з компонуванням моделей різного розміру (визначення їх зміщення) та розрахунком тривалості анімацій. Гра запускається відразу в браузері, не потребує скачування.

Пропоную вам спробувати пошукати ВНП у грі (а повірте, деякі із них добряче приховані) та поборотися із бурим рашистом, який спричинить чимало клопоту в процесі пошуку. Діліться грою із друзями та не забудьте задонатити на ЗСУ. Безпосередньо ми не проводимо зборів, проте в грі є лінк на благодійний фонд «Повернись живим». Ці люди знають, як з користю використати кожну копійку, щоб допомогти нашим захисникам та наблизити перемогу.

Підписуйтеся на Telegram-канал @gamedev_dou, щоб не пропустити найважливіші статті і новини про геймдев

👍ПодобаєтьсяСподобалось3
До обраногоВ обраному2
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

На 4 уровне баг — когда находишь все 12 предметов, игра не заканчивается. В итоге время просто заканчивается, и ты проигрываешь.

Доброго дня. Дякую за відгук. Круто, що дійшли вже до 4го рівня. Щойно перевірили — все працює коректно. Скоріш за все ведмідь «затоптав» прапорці на вже знайдених мінах. Спробуйте ще раз та слідкуйте за міні-картою — червоні точки (прапорці) будуть в таких випадках зникати.

Попробую ещё раз и запишу на Loom: счёт был 0/12. Медведь после этого продолжал затаптывать флажки, но я шла за ним по пятам и ставила заново, поддерживая счёт 0/12, пока игра не закончилась.

Ок, вот прохождение, где я в последнюю секунду поставила флажок, видимо не успела, но в конце счётчик стал −1/12 www.loom.com/...​6022f496bb1a78b14b5a7382e
А вот прохождение, где счёт 0/12, но игра не заканчивается www.loom.com/...​b83d047438f072168a9131344

Величезне дякую. Дійсно виявили цікавий баг. Міна вважалась знешкодженою тільки після завершення анімації встановлення прапорця, а за цей час можна було зробити подвійний клік/тап. Все завдяки вашим відео — www.loom.com/...​b83d047438f072168a9131344 (0:08-0:09) та www.loom.com/...​6022f496bb1a78b14b5a7382e (1:02-1:03). Фікс вже залито, можна грати далі. Ща раз дякую, буду вважати це першим оглядом геймплею)

Круто, дякую))

Підписатись на коментарі