×

Вірусне відео про знищення колони русні. На якому рушії зроблено?

В інтернеті віруситься відео, де двома ракетними пострілами знищується ворожа колона танків. Виглядає красиво та омріяно, проте є багато ознак, що відео зроблено VFX-умільцями.

Як гадаєте, на якому рушії створили відео? І хто його автор? Чи ви можете довести, що воно реальне?

Поміркуймо в коментарях, поки чекаємо на ленд-ліз та реалізацію цього відоса в реалі 🔥

Підписуйтеся на Telegram-канал @gamedev_dou, щоб не пропустити найважливіші статті і новини про геймдев

👍ПодобаєтьсяСподобалось9
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Обов’язково вставити куплет про Бандеро-автомобіль, біч. =)

Интересно что из картинки было реальным?)

Якби ж був оригінальний файл з метаданими. Саме відео не роздивлявся уважно на артефакти. Але!!! РУШІЙ ? Ви серйозно?))) Краще вже англіцизм вживати. Або кращий відповідник придумати. Мені вже, не знаю, слово «двигунець» краще зайшло б. Але не рушій.

Тю, років десять уже engine рушієм називають. Це вже усталений переклад, принаймні ніколи не бачив, щоб когось це дивувало

всі пишуть про VFX
але варто також відмітити неймовірно реалістичну роботу актора за кадром :-) (голос)

воно реальне?

воно неймовірне :-)))
якщо після цього тизера вийде повний метр «таємниця Чорнобаївки» — Marvel збанкрутує :-)

С першого разу навіть повірив, але після того як побачив Бандеру на вікні то одразу засумнівався в достовірності цього ролика

який зв’язок? ))

Рушії? Хіба не «двигуни»? Питаю з цікавості, як кажуть не знаю

www.facebook.com/os.pavel Ось автор! Підтримайте краще його, а не упирів хайпожерів типу трухі і РіАлЬнАй ВайНи.

Красівоє
Щось із арсеналу Тоні Старка)

якщо вам не цікаво, ви можете не заходити в топік

І хто його автор?

Может ещё геолокацию автора дать?)))

хочу полную версию, желательно в виде сериала

Народ зверніть увагу на фізику автомобіля. Для початку: короткий гальмівний шлях; авто не підстрибувало на своїй підвісці після стрибка — а впросто погойдалося на нерівностях поверхні.

Це не єдиний косяк. Але прикольно все рівно.

Я думаю after effects.

Ну те, що тут VFX сумніву нема. Думаю, що тут достатньо і After Effects було. Просто за рахунок загальної поганої якості картинки дуже легко приховати недоліки графіки.

Вполне допускаю, что западное оружие так может.

Так, це надсекретна розробка, перша поставка по ленд-лізу Спеціальний натівський комплекс для заз-968м.

Оператор бы не смог так близко подойти к оркам в реальной жизни.
Плюс точность и радиус ракетной атаки как в фильмах марвел.

Это же криворукие и безмозглые орки. Уровень оснащённости — 1960-й год.
В общем, в высокой траве — так подойти ничего не мешало.

Підписатись на коментарі