Топік для обміну профілями та роботами на ArtStation

Усім привіт! Давайте тут обмінюватися профілями та роботами в ArtStation.

Публікуйте в коментарях посилання на ваші профілі та порфтоліо або нові роботи — будемо підписуватися та лайкати одне одного, а заодно зберемо своєрідну «картотеку» українських геймдев-художників та художниць❤️

Щотижня Редакція GameDev DOU обиратиме найцікавіші портфоліо та роботи і публікуватиме інформацію про них та їх творців окремими топіками. Кожен з цих топіків буде поширюватися в усіх наших соцмережах.

👁 Дивіться вже опублікувані топіки.

Тож, чекаємо на ваші посилання!

Підписуйтеся на Telegram-канал @gamedev_dou, щоб не пропустити найважливіші статті і новини про геймдев

👍ПодобаєтьсяСподобалось11
До обраногоВ обраному6
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Буду вдячний за підтримку!)
www.artstation.com/smoliarvlad

Всім привіт! Нова робота, буду радий фідбеку

Всім успіхів :)

www.artstation.com/artwork/EvnOWK

Привіт! Всім успіхів! Ось мій портфель
www.artstation.com/mrybrik

Всім привіт! Хочу з вами поділитися останньою роботу та повідомити що я у активному пошуку роботи) www.artstation.com/artwork/BX0db9

Вітаю друзі. Хочу поділитись з вами своєю роботою, в ній серйозно попрацював над текстурами цього віртажного залізничного ліхтаря www.artstation.com/artwork/qe5y4D

Усім привіт!
Буду дуже радий фідбеку!
www.artstation.com/vadimdakov

Дісторшн педалька крута )

привіт! буду вдячна за фідбеки, чи можна з таким профилем проситися на junior 3D Character Artist? дякую!
www.artstation.com/spirited_away

Привіт!
2 роки досвіду
3D Stylized Character Artist
www.artstation.com/wthn1n

Привіт запустила канал на youtube www.youtube.com/...​/UCUu7OzxXCBXwZKciFaQGOig буду вдячна за підписку. Також публікую роботи в інстаграм www.instagram.com/3d.digital.kyiv

Всім привіт!
буду радий вашим лайкам і фідбеку!
www.artstation.com/artwork/LRXoYA

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Всім привіт, почав робити портфоліо vfx артиста
www.artstation.com/valeriiostapenko

Вітаю! 3d artist на початку свого шляху в gamedev
www.artstation.com/alex_kirra

Всім привіт!
трішки зайнялась апдейтом портфоліо.
environment concept artist
www.artstation.com/ksenya

Хело
Дайте зрозуміти що можна покращити і над чим попрацювати
www.artstation.com/mika222lol

Вітаю! Практикуюсь в матеріалах поки є вільний час www.artstation.com/artwork/ZaEGvx

Привіт! Хочу поділитися своєю роботою, для мене це був важливий крок в рівні якості моделювання і сам референс дуже припав до душі, тож робота для мене особлива) www.artstation.com/artwork/49V5V8

Всім привіт! Може комусь буде цікаво. Дякую!
www.artstation.com/nemchenko

Усім привіт
Закінчив свою особисту роботу, чекаю на ваші лайки та коментарі )
www.artstation.com/black_coffee31

svadan.artstation.com
Всім привіт, я 3d художник початківець.
Можете перейти на мій Artstation та підтримати мене.
Можливо комусь потрібна допомога з проєктом, то звертайтесь, буду радий допомогти заради фидбеку.

Привіт. Якщо шукаєш підтримки, то краще давати посилання формату:
www.artstation.com/andrewrain
www.artstation.com/svadan
Бо у форматі посилання svadan.artstation.com не можна ставити лайки і коментувати — цей формат краще підходить тоді, коли відправляєш потенційним роботодавцям, але не зараз, коли просто просиш підтримки.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Всім привіт , шукаю фідбек та підписників для подальшого оціненя робит (взаемно).
avxentiy.artstation.com

Всім привіт) я починаючий 3D-артист. Готова працювати над цікавими проектами. Буду рада фідбеку www.artstation.com/udovichenkokatya

3D environment artist в пошуку компанії, яка може приютити до себе junior художника.Маю 2 роки досвіду у фрілансі, виконуючи, гіперерказуальні ігри, зрозумів, що це не моє і хочу чогось більшого, вот і заліз однією ногою в світ environment і хочу продовжувати в цьому ж дусі.Будий радий фідбекам , дякую!!!
ArtStation — www.artstation.com/heyterms2

3D Character Artist в активному пошуку нової компанії та проекту. Маю рік досвіду в геймдеві та працював на 6 проектах, де виконував рігінг, скінінг, анімації, робив пропси та персонажів. Буду радий будь якій інфі про відкриті позиції та рекомендації)
Одна з моїх останніх робіт — www.artstation.com/artwork/obKWwq

Усім привіт.
Я піксель художник початківець. Я постійно розвивають та буду радий попрацювати над інді-проектами для досвіду в гейм-розробці.
ArtStation: www.artstation.com/vi_havr
Email: [email protected]

2D artist
Там до речі нова робота недавно з’явилась)

www.artstation.com/duleonto

Всім ПРИВІТ!
Це не зовсім комерційне портфоліо, але для себе малюю різних створінь і полюбляю скетчінг і концепти) Досвід в геймдеві більше 5 років)
www.artstation.com/kilmetov

P.s. І ще трохи вирішив воскресити свої стріми і під час них, почав робити фідбек-тайм) Якщо комусь треба допомогти, можливо є питання чи ступор в деяких роботах...то ласкаво просимо)
Частіше це тематика — концепт арт, скетчінг, персонажка. Цікаво? Тоді побачимось 😌

youtube.com/...​ovart?si=n6bQdJC4RHAi7IB8

Привітик всім, буду радий: фідбеку, пропозиції роботи, лазерній корекції зору, а також підтримці.
Публікую концепт арт своїх персонажів до особистого коміксу «School days».

concept of punk boy -www.artstation.com/artwork/xDo1xE
concept of Boy boy -www.artstation.com/artwork/9EzmnL

Дякую за ваш час.🙃
Бережіть себе.

Прошу фідбек від людини, що розбирається в темі техніки та стрілецькрої зброї www.artstation.com/kostiantynchudak Заздалегідь велике дякую!

Вітаю всіх.
Роблю ігрові пропси, хардсурфейси, якісь дизайнерські штуки. В реалізмі, або близько до нього. Портфоліо на станції: www.artstation.com/vlad_gonta

Привіт усім)
Закінчив створення українскої гвинтівки UAR-10, для проекту «Glory to the Heroes»: www.artstation.com/artwork/NyKvRD

Я намалював постер для українського гейм джему від спільноти «Ігровари»: www.artstation.com/artwork/DvlXwe

Привіт всім! Я піксель-арт художник. Недавно створив артстейшен, і скоро почну заповнювати роботами. Одна вже є: www.artstation.com/artwork/9EZ5Go. Прошу пролайкайте\прокоментуйте, буду взаємним!

Всім привіт! Моя нова робота, буду дуже вдячна за підтримку www.artstation.com/artwork/XgNwkL

Вітання всім! ось мій артстейшин, лайк та фітбек вітаються, дякую!!!
www.artstation.com/alyezhka7

Вітаю панове. Підтримайте починаючого 3d художтика)
www.artstation.com/artwork/PXqQNy

Привіт, я хендпейнт 3D художник, моє портфоліо www.artstation.com/maks8320

Привіт. Я концепт художник. Частину мого портфоліо можна подивитися ось тут www.artstation.com/izvit

Всім привіт! :-)
Я 2Д-художник — www.artstation.com/kseniiartist
Буду рада розширити своє коло знайомств :-)

Всім привіт! Я — 3D Artist, який раніше працював у сфері архітектури, але зараз вирішив змінити сферу діяльності і потрапити у геймдев індустрію. Працюю над своїм портфоліо, буду вдячний за слушні коментарі, чи прості «лайки» www.artstation.com/ilyavasilyev7

Привіт. Я художник-ілюстратор. Мої роботи www.artstation.com/julia_zhurf

Всім привіт! Я 2D artist , створюю як концепти персонажів, так і ілюстрації (казуальний стиль). Зараз у активных поруках роботи. Буду дуже вдячна за будь-яку підтримку!
www.artstation.com/makarova_lena

активно оновлюю своє портфоліо буду радий вашим вподобайкам та коментам
www.artstation.com/lokilegioner

Привітик всім.
Вирішив потрохи викладати концепти з всесвіту мого коміксу -«Місячний щит», який включає у себе нотки нашої міфології, а також інтерактивну складову для читачів.
Я 2D artist, у пошуках роботи. Тому буду вдячний за фідбек, або просто можливість поспілкуватись з вами.

Ось кілька робіт :
www.artstation.com/artwork/OGaXn6
www.artstation.com/artwork/1xbzde

Комікс можна почитати тут:
honey-manga.com.ua/...​28-429b-b9b9-c2337729b435

Спасибі всім.
Бережіть себе.

Привіт) Я 2d artist, працюю переважно в казуальному стилі, буду дуже вдячна за підтримку, відкрита для нових проектів:
www.artstation.com/alena_semchyshyn

Квест і левел дизайнер і просто розробник ігор у Польщі, відкрита для фрілансу:
www.artstation.com/engleditprojects

Активно розроблюю свій проект, в якому вже є персонажі та пропси, буду вдячний за увагу :)
www.artstation.com/vinylgrex

Всім привіт! Буду вдячна за підтримку та фід)
user-7585651.artstation.com

Привіт. Моя нова робота, буду рада підтримці =) www.artstation.com/artwork/YBr0yq

Привіт! 3D Artist, буду вдячна за підтримку :) www.artstation.com/enkarra

Всім привіт! Я 2D artist. Запостив 2 нові кейси. На артстейшені є презентації, буду вдячний за підтримку лайками. Я зараз в пошуку роботи, тому буду нереально вдячний за репости друзям і любий фідбек, радий новим друзям, всіх обняв🙃
ловіть. Тут 2 посилання
www.artstation.com/artwork/rJW2Aa

www.artstation.com/artwork/g0oOJL

моя інста на всяк випадок: www.instagram.com/nickksy_artist

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Всім доброго дня! Маю бажання поділитись своім портфоліо як 3d character artist (стилізація). Буду радий комментарям і оцінці від більш досвідчених художників з індустрії, дуже дякую! www.artstation.com/smahitelddd

Привіт)
Хочу представити вам свої творіння в жанрі сюрреалізму, з великою кількістю органічних форм та, інколи, космічних мотивів: www.artstation.com/mef

А ви небезпечна людина, я бачу...

але гарно творите гарно

Всім привіт, хочу поділитися з вами нашою новою роботою :)
www.artstation.com/artwork/g0wLvL

Всім привіт, зробив свого першого пістолета)
www.artstation.com/artwork/qe0R4D

www.artstation.com/artwork/PX61vy Всім привіт) я 2Д художник з художньою освітою. Працюю на фрілансі над ігровими проектами. Підписуйтесь на мій артсрейшн, там є міні презентація і пайплайн. Також буду радий любоиу фідбеку і новим друзям

привіт всім. Працюю в ігровій сфері 2D art. Розробляю UI/UX. Малюю ілюстрації в різній стилістиці. також мав справу з промо.
www.artstation.com/u3ec96c5c

Привіт, нещодавно виставив нову роботу. Буду радий почути конструктивну критику. Всім добра)
www.artstation.com/mykolavoloshenko

Побільше викладайте на артстейшн. ШІ треба побільше вхідних даних для тренувань 😆

-

Привіт! Я піксель-арт художник з Полтави! Зараз пройдуся по вашим артстейшенам та підпишуся на ті, що сподобалися. Сподіваюсь на взаємність) www.artstation.com/darkinjection

Молодці. ШІ встигає за всіма. Додавайте побільше.

Доброго дня. Стидно то показувати але хай буде. ruberoidzz.artstation.com

Привіт. Останнім часом експериментую з українськими орнаментами в ілюстраціях. Кому цікаво — долучайтесь =]
www.instagram.com/lina_kit_art
www.artstation.com/linakit

Привіт! Монархиня — дуже класна! 😍

Спасибі! Рада що Вам подобається ^_____^

Очень давно не обновлял, но что есть то есть)
Flowerboi!
www.artstation.com/a_maznev

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Всім привіт! Часами є вільні творчі дні, залюбки прийму участь в цікавих проектах. www.artstation.com/skier3d

arisho_sama.artstation.com
Доброго усім дня! Давайте взаємно просувати творчість один одного, усім цьом !

Всім привіт) Моя перша робота для портфоліо на artstation. Підтримайте, будь ласка, лайками.
До речі, протягом тижня ще дві опублікую, тому якщо цікаво, то підписуйтесь)
www.artstation.com/artwork/KOobNR

-

-

Агов, ArtStation видаляє проукраїнські роботи та зберігає російську пропаганду! Ви ж сами про це писали. Чому ви не нагадуєте про це? Все, забулося?

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Підписатись на коментарі