×

Шукаю людей у команду для створення безкоштовної гри на Unity

Привіт я Єгор і у мене є дуже цікава ідея що до гри. Я хотів би створити 2д гру у якій гравець може відкрити свій ресторан зробити там свій дизайн. Гравець має відчути себе у ролі кухара , офіціанта і т. д. Хочу зробити у грі унікальну систему приготування та меню у якому буде 140 страв та 40 напоїв. У грі буде трішки реклами наприклад на кожен 5 день та якщо хочеш отримати безкоштовну валюту щоб швидше придбати якусь декоративну річ або річ для кухні.

Для того щоб створити гру мені потрібно 2 дизайнери та людина яка шарить в коді. Я хотів би бути сценарістом та гейм дизайнером. Усю зароблену суму з реклами розділимо на 5 та відправим 1/5 на ЗСУ а інше розділимо кожному по 1/5 хто хоче може відправити зароблену сумму на ЗСУ.

Аккаунт гугл девелопера якщо в когось є, то випустить він або якщо в нікого нема то я створю нову почту на яку куплю аккаунт девелопера.

(Опис механік та всього іншому буде у вордовському документі через 2-4 дні)

Підписуйтеся на Telegram-канал @gamedev_dou, щоб не пропустити найважливіші статті і новини про геймдев

👍ПодобаєтьсяСподобалось1
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Здається, в цьому стартапі є зайва ланка. І це — саме автор поста.
Звучить як: я пропоную «ідею», ви будете працювати, потенційний прибуток поділимо на моїх умовах.
Можу запропонувати: автор наймає таку команду «по ринку», команда працює, та донатить на ЗСУ з зароблених грошей, а автор донатить з прибутку, за який отримає в результаті такої діяльності. Не треба ж ділити 5, чи скільки там

Здається я маю акаунт гугл девелопера. Він коштував ~25у.о.

Чем оно будет лучше itch.io/...​mes/tag-2d/tag-restaurant

Підписатись на коментарі