×

Шукаю подругу / друга щоб разом створювати безкоштовні комп’ютерні ігри

Доброго дня! Шукаю подругу, або просто друга (але подругу цікавіше я буду радий всім, хто мені відповість) щоб разом створювати безкоштовні аматорські (проте — милі та добрі) компютерні ігри та публікувати їх на сайті itch.io.

Я можу робити всього трішки — і код писати, і графіку малювати, і модельки робити. А от менеджменту, керівництва не вистачає. Тому я був би дуже радий другові (з подругою було б веселіше я буду радий всім, хто мені відповість), щоб допомогли мені контролювати прогрес, надавали натхнення, підтримували в тяжкий час, давали ідеї для проектів, спілкувалися зі мною.

Я хочу створювати комп’ютерні ігри із threejs, phaser.js, Unity 3D, C# WPF, можливо із Winforms (OpenTK).

Якщо хочете стати моїм другом та разом зі мною створювати безкоштовні комп’ютерні ігри — напишіть мені в Discord: JovanM#3208

Підписуйтеся на Telegram-канал @gamedev_dou, щоб не пропустити найважливіші статті і новини про геймдев

👍ПодобаєтьсяСподобалось1
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Unreal починайте розбиратись ))

Просто лінк. Це мабуть нова фішка ДОУ

Ця фішка зараз працює в Gamedev розділі, особливо тут gamedev.dou.ua/forums/topic/38021

Хочете разом зі мною створювати безкоштовні комп’ютерні ігри на Unreal Engine?
Мені здається він занадто потужним для моїх ідей. Чи може у вас є ідея безкоштовної гри, яку ви бачите саме на Unreal Engine?

Тут хтось в 2 темах питав чи не хоче хтось створити Tower Defense про орків та Україну. Думаю і в цю тему зайде )
gamedev.dou.ua/forums/topic/37775

Знайшов
gamedev.dou.ua/...​rums/topic/38025/#2400013

я би пограв у ці квести якби вони існували =) хто зна, може такі ігри й справді зайдуть користувачам )) на рекламі вони ж заходять
youtube.com/watch?v=TnoN7vc2pkU?t=116

Може в Tinder-і чи Badoo було б продуктивніше шукати?

Підписатись на коментарі