Як створити сценарій гри?

Доброго дня!

Мене звати Роман і я з Дніпра.

У мене є ідея створення гри, типу економічна стратегія, і я хотів би створити сценарій, щоб потім її розробити.

Підкажіть , будь ласка, як повинен виглядати сценарій та компанії, яким може бути цікава така співпраця.

Дякую!

@Kruzo_end_Krab

Підписуйтеся на Telegram-канал @gamedev_dou, щоб не пропустити найважливіші статті і новини про геймдев

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

До речі, якщо хочеш зробити економічну стратегію, моежшь розпочати із Excel (чи Google Spreadsheet). Я серйозно. якщо заведеш там усі співвідносини між потоками ресурсів, зможеш наочно показати, що гра буде цікавою для гравця (для цього слід підбирати параметри так, щоб гравець міг регулярно відкривати щось нове завдяки своєму розвитку), то легко знайдешь партнера для втіленні гри у життя. Чи може сам підучиш javascript та зробиш її (адже вчитися робити ігри, коли наперед знаєш, що хочеш зробити та ставиш собі чи колегам конктретні питання з особливостей — набагато легше).

Дивись, як виглядає одна з найпопулярніших економічних стратегій: trimps.github.io

Забудь, идеи никому не нужны

Схоже, тобі потрібен не просто сценарій, а так званий Game Design Document — саме його презентують студіям чи компаніям.
Можу порекомендувати статтю про те, що має бути у такому дизайн-документі: code.tutsplus.com/...​gn-document—active-10140
А ось тут є непоганий план GDD: www.cs.unc.edu/...​s15/DesignDocTemplate.pdf

Підписатись на коментарі