#ScreenshotSaturday: суботні скріншоти на GameDev DOU

Серед інді розробників ігор є традиція — по суботах публікувати скріншоти, гіфки чи відео геймплею своїх поточних проектів у соціальних мережах із хештегом #ScreenshotSaturday. Так роблять і у спільнотах, створюючи окрему тему (постійну чи щотижня — нову)

Це дозволяє учасникам похвалитися прогресом, змотивуватися прогресом колег та знайти цікаві ігри у розробі.

Запустимо такий рух і на GameDev DOU! Заради цього редакція вчора додала можливість публікації у коментарях мультимедіа контенту!

Розкажіть про свою розробку. Публікуйте у коментарях першого рівня скріншоти, гіфки чи відео, що ви зробили за тиждень (чи раніше, але ще не ділилися зі спільнотою).

Для додавання картинки чи гіфки у коментар завантажте її на imgur.com та вставте у коментар Image Link чи Direct link (після публікації коментаря може знадобитися оновлення сторінки).

Для додаванні відео впишіть у коменар посилання на відео з YouTube

Підписуйтеся на Telegram-канал @gamedev_dou, щоб не пропустити найважливіші статті і новини про геймдев

👍ПодобаєтьсяСподобалось25
До обраногоВ обраному7
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Лисичко, стрибай вище райдуги!

Експериментую з гравітацією та вигадую нові ігрові механіки для своєї гри Сон Забутих Пісень.

Відео:

Веб-сайт з описом гри: sites.google.com/...​ew/dreamofforgottensongs

Усім привіт! Я наративний і гейм-дизайнер (вчусь:), працюю соло над власним проектом Tailgate. Це наративна пригода про домашнього собаку, що шукає свого зниклого хазяїна. Наразі гра в препродакшені (працюю над усім паралельно — арт, механіки, прототип, ну ви поняли).
www.tailgatethegame.com (лендос гри + discord)

Мій твітер, де я здебільшого ділюсь процесом:
www.tailgatethegame.com

На скріні мої успіхи за тиждень — я поборов віртуальні текстури і тепер маю атмосферну травичку, дуже схожу на ту, що я намалював раніше в концепт-артах.

Всім привіт, продовжуємо розробку піксельного 2D платформера «Пригоди Принца» і наразі розробляємо невеличке інтро яке буде в демо версії гри.
Підтримайте нас вподобайками і підписками кого зацікавив наш проект :)
Twi:
twitter.com/PandaDreamGS
Steam:
s.team/a/2664160

А це шматочок з інтро

Працюємо над інтер’єром, освітленням та наповненням маєтку майбутньої горрор ко-оп PC гри «Bureau of Contacts»

Експериментую з освітленням, намагаюся підібрати кольори, які краще підходять атмосфері гри.

Kerosene Lamp Secrets (в розробці)

Відправляйтеся у захопливу пригоду в ролі вправного винахідника, що опинився у пастці в таємничому маєтку. Використовуйте свій винахід — гасову лампу, щоб досліджувати кімнати, боротися з темрявою, що насувається, та дізнаватися історії інших гостей.

У цій грі поєднуються екшн, дослідження, діалоги, міні-ігри та головоломки, де вам належить зібрати лампи і врятувати всіх від непевної долі.

Телеграм: t.me/klsgame

Інстаграм: instagram.com/klsgame

Сайт: kerosenelampsecrets.com

Пиляєм футуристичний файтинг відомими людьми минулого що повернулись у вигляді кіборгів

Розробляємо одну з головних героїв для нашої гри ! За апдейтами можете слідкувати у телеграмі. t.me/curse_night

Всім привіт, ділюсь ігровим персонажем для нашої першої гри від F Mage Games

Цей персонаж ні, але в наступних персонажах для економії збирали концепти з того що нагенерували аішка

Всім привіт, потроху розробляємо прототип піксельної 2D гри у стіли платформера під назвою «Prince Adventures», це наш перший тізер того що ми вже зробили і над вдосконаленням чого працюємо:

Закінчуємо розробку, додали normal map на текстури поверхні, вийшло непогано)
Також у вас ще є шанс увійти в число перших 300 астронавтів, що отримають приз за реєстрацію, поспішайте:)
play.google.com/...​ntertainment.StellarMiner

Потихеньку працюю над локаціями для своєї гри, ось додав трішки розрухи😺

Літаючі острови!

Продовжуємо працювати над демо для проекту Jitter. Це локація шахти всередині астероїда.

Thirteen Frogs працює над новим проектом «6»

На відео кадрах можна побачити перший геймплей за ляльку, в грі використовується режисерська камера
youtube.com/watch?v=...​Qs_MM?si=w7xJHWj_ILl9euio
youtube.com/watch?v=...​WZ7mI?si=cxWU3EK8Kb65e0rL
youtube.com/watch?v=...​_-24c?si=MnQMF-KKR3dggaA3

Всім доброго дня!
Створив мобільну гру (пазли) “Funny Shuffles”

Пограти можна на наступних платформах:
➤ App Store apps.apple.com/...​nny-shuffles/id6472283782
➤ Google Play play.google.com/...​id=com.github.kapellan.fs
➤ Amazon App Store www.amazon.com/dp/B0CNGVXVFX

Соцмережі:
www.youtube.com/@FunnyShuffles-game
www.facebook.com/FunnyShuffles

Завершили і випустили в стім демо версію нашої гри Kami: Parade of Senses

Вимір захоплений котячим вірусом

Створив controller від першої особи з динамічним прицілом та debug панель в рушії Godot.

Розпочали свою 7-му гру. На цей раз мод до Фортнайту «Атака на валку». Це буде мультиплеєрний махач двох команд. ОДні з них треба протягнути віз від Чорного моря до Борисфену, а іншій — не дати протягнути корован через степ.

Орієнтовно в травні уже щось буде!

Відтворював візуальний ефект цілевказання з гри Dota 2

Дороблюю рівень з босом для моєї невеличкої пригодницької гри — Slime Clicker.

play.google.com/...​com.ChristmasGiftsSOKOBAN

Гра про ельфа. Вирішив створити різдвяного настрою, але із за багів пізно виклав ))

Мій проект Our Freedom, який я створюю вже більше року нарешті з’явився в Steam і ви можете додати його в список бажаного 👋

Our Freedom — гра, де ви берете на себе роль лідера поселення, якe зазнало краху. Ви маєте побудувати свій новий дім, де всі селяни будуть щасливі!

Але не забудьте, що ви живете в середньовічному світі, де на кожному повороті на вас чекає небезпека. Світ гри розділило два королівства, які почали кровожадну війну, ви стаєте на сил добра, та боретесь за Нашу Свободу!

В грі ви можете розвивати своє селище, тренувати бійців, перемагати в турнірах, покращувати своє спорядження і досліджувати цей світ в пошуках влади, скарбів та слави!

[Наразі проект все ще візуально дуже сирий і знаходиться в активній розробці, чекайте більш красиву сторінку в цьому місяці]

store.steampowered.com/app/2758190/Our_Freedom

Фанова інді гра на юніті. Вона онлайн (за допомогою Photon Realtime) і за попередніми оцінками її дуже весело грати з друзями в войс чаті. Може запускатись майже на всьому (pc, mac, linux, android, ios, браузер, приставки) — дякую юніті. Вона поки в пре-альфі, тому єдине що на данний момент можна зробити це доєднатись до waitlist’а в діскорді або в телеграм каналі і там є можливість час від часу катати тестові версії гри з іншими очікуючими.

AILAND: The Big Reset

Від Концепції до Революції: Метеоричний Підйом AILAND
За всього два роки AILAND перетворився з крутої ідеї на грандіозний проект, який обіцяє революціонізувати світ геймінгу. Це більше, ніж гра; це повстання в цифровому світі.

Ігрова Переміна
AILAND — це не просто ще одна стрілялка. Це світ, де історії та взаємодії з персонажами, що керуються ШІ, створюють живий, дихаючій цифровий всесвіт. Гравці не просто учасники; вони творці, що формують свій унікальний досвід у нашому відкритому світі PvPvE.

Інноваційна Економічна Система: Грай, Заробляй, Володій
Те, що відрізняє AILAND, — це його передова економічна модель. Наша система «Proof of Play» не просто винагороджує — вона надає силу. Гравці заробляють «A» токени не тільки за свої успіхи, але й за участь, інтегруючи їх у саму економіку гри.

Приєднуйтесь до Революції
Майбутнє геймінгу чекає, і ви запрошені. Приєднуйтесь до нашого списку очікування на ailand.app та будьте серед перших, хто порине в цю нову епоху геймінгу — царину, де ваші дії формують вашу долю.

Будьте Піонером у Революції AILAND
AILAND — це не просто про гру; це про лідерство в геймінговій революції. Зареєструйтесь зараз і станьте частиною історії, що створюється.

сайт глючний. і кнопка join waitlist неактивна

Останні два роки прцюю в якості vfx artist над грою
Soulomania

Сергій Пучков на зв’язку!
Продовжуємо працювати над нашою грою і сьогодні запустимо новорічну тему в реліз;) Долучайтеся до нашої гри та допомогайте ЗСУ!

Створюю нову локацію для своєї пригодницької гри. Більше інформації є на на веб-сайті, а слідкувати за оновленнями можна в телеграмі.

Моя основна професія — це проектування інтерфейсів, але як це часто буває в інді розробці, доводиться виконувати роль людини орексатра. 😀

На жаль, так і не вийшло знайти художника, який би зміг створити повноцінний key art для постера гри. (Комусь не підходить стиль, для інших занадто маленький рейт), тому зробив обкладинку самостійно.

Артмен народився з моєї внутрішньої потреби в поєднанні певної естетики 🎨 та ідей 💡 , які я хочу висловити, акуратно сховавши їх під шаром ігрового досвіду.

Оскільки я прихильник відкритого обміну ідеями (у програмуванні є термін Open-Source), то весь величезний та унікальний UI kit гри залишу у відкритому доступі, разом із корисними матеріалами для геймдизайнерів-початківців (і не тільки) (наприклад, покажу, як оформлював велику модель даних для Json-файлу) та все математичне рівняння для логіки гри. Згодом ми так само опублікуємо вихідний код самого проєкту, щоб хтось міг скористатися нашим досвідом і застосувати це у своїй грі. 💌

Артмен це на перший погляд маленька гра для телефонів, яка пропонує гравцеві зануритися у світ найближчого майбутнього, взявши на себе роль кінопродюсера. У грі понад 300 тисяч слів, а повністю озвучені головні герої обговорюватимуть ту чи іншу тему, реагуючи на дії гравця. Я хочу запропонувати гравцеві інтерактивний освітній екскурс, структурувавши всі деталі і тонкощі кіновиробничого процесу, а також механізму роботи фондової біржі. І показати йому через ігровий досвід як через кіно, автор може впливати на мільйони людей по всьому світу.

Бажаю кожному розробнику в новому році нескінченного натхнення!

Вітаю!
Цього тижня у нас вже є завершений перший квест. Звичайно ще дуже багато чого потрібно відтестувати та виправити, але то вже після свят)

Хованець до свят готовий і зичить всім смачної куті! Заходьте до Хованця на itch.io 4moregames.itch.io/hovanets

🎨Після кількох насичених років роботи Дизайнера Інтерфейсів, у компанії, що спеціалізується на розробці програмного забезпечення для фондової біржі, я вирішив інтегрувати свої знання у гру, над якою працюю вже понад рік. 📈

www.youtube.com/...​b_channel=RolandoAguillon

Зробили апдейт пре-альфи нашої Glory To The Heroes!
Вішлістити тут — store.steampowered.com/...​9670/Glory_To_The_Heroes

які переваги перед Arma 3 або Squad?

Stellar Miner тепер на Google Play дочтупний для реєстрації!
Гра про майнінг дорогоцінних каменів та інших рідкісних матеріалів на позаземних цивілізаціях!

Google Play: play.google.com/...​ntertainment.StellarMiner

Хоча я фаната Unity, але все таки розумію, що потрібно розвиватись і в UE5, тому поглиблюю знання в UE5.

«Рудий Ліс» тепер доступний на AppStore та Google Play.

Гранати поки прибрав, так як пральні машинки і унітази справляються зі своєю задачею.
Додана англійська локалізація

iOS: apps.apple.com/...​дий-ліс/id6449192432?l=uk
Android: play.google.com/...​=com.blacklards.RedForest

Всім привіт. Працюю над новим прототипом гри. Це deckbuilder rogulike гра, де ти проходиш підземелля з різними монстрами.

Усіх вітаю! Нещодавно я записав девлог свого кіберспортивного менеджеру eSports Manager. Реліз демки планується на найближчому стім фесті у лютому, тож приємного перегляду!

Steam: store.steampowered.com/...​p/643370/eSports_Manager

[Показуються останні 50 коментарів. Відобразити всі коментарі.]

Підписатись на коментарі