#ScreenshotSaturday: суботні скріншоти на GameDev DOU

Підписуйтеся на Telegram-канал @gamedev_dou, щоб не пропустити найважливіші статті і новини про геймдев.

Серед інді розробників ігор є традиція — по суботах публікувати скріншоти, гіфки чи відео геймплею своїх поточних проектів у соціальних мережах із хештегом #ScreenshotSaturday. Так роблять і у спільнотах, створюючи окрему тему (постійну чи щотижня — нову)

Це дозволяє учасникам похвалитися прогресом, змотивуватися прогресом колег та знайти цікаві ігри у розробі.

Запустимо такий рух і на GameDev DOU! Заради цього редакція вчора додала можливість публікації у коментарях мультимедіа контенту!

Розкажіть про свою розробку. Публікуйте у коментарях першого рівня скріншоти, гіфки чи відео, що ви зробили за тиждень (чи раніше, але ще не ділилися зі спільнотою).

Для додавання картинки чи гіфки у коментар завантажте її на imgur.com та вставте у коментар Image Link чи Direct link (після публікації коментаря може знадобитися оновлення сторінки)

Для додаванні відео впишіть у коменар посилання на відео з Youtube

👍ПодобаєтьсяСподобалось8
До обраногоВ обраному1
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Працюю над мобільною грою про те, як палити танки коктейлями молотова. Гра є поєднанням crafting game та tower defense. Наразі прототип є в сторах, з методичним танкопалом. В роботі урізноманітнення крафту — більше коктейлів, більше танків, розбиття на рівні, міні сюжет та багато іншого. Будемо ітеративно викладати оновлення

play.google.com/...​m.gkzr.territorialdefense
apps.apple.com/...​nse-the-game/id1616521033

Vampire Survivor + Loop Hero = Walk Hero — моя невеличка гра, яку я робив на ludum dare, та зараз потроху доробляю для стіма.

Ми з братом створили невеликий прототип гри про війну «Захищаючи своє (Defending your)»

Завантажити безкоштовно можете тут: gamejolt.com/games/dy/724835

Дороблюємо останні механіки

Працюю над «соковитістю» ранера «One Must Run», тому взяв і додав паверапи у вигляді банок з соком))

А ще є такі милі Загрози:

Більше тут: twitter.com/GamesKujemo

Дайбоже ) зробив першу свою гру для андроїду в жанрі логічні головоломки) Працюю на трейлером шось потроху виходить :-)

Доброго дня. Моя перша гра для Андроід
Аркада, нескінченні рівні (1 рівень — 1 ворог, 2й — 2, і тд). Все, що треба робити, це стріляти в роботів. А також збирати діаманти для поповнення здоров’я та боєприпасів.

Завантижити можна тут:
play.google.com/...​s.SpaceRobotsArenaSurvive

Скріни:
imgur.com/a/tfqcXYv

Відео з геймплеєм:

Якщо є якісь побажання, або зауваження, пишіть.
P.S. Є також версія для ПК (вона була якраз прообразом гри для телефона). Можу, якщо треба та її скинути.
Дякую.

у грі немає звуку) він тільки в меню здалось би щось добавити... а тебе гугл не забанить? гра 3+ з матюками :-)

у грі музики немає, але звук є)
я не дуже розбираюсь в позначках, але у налаштування Google Play Console я виставив
imgur.com/a/RmZgPd1

Зробив FPS-шутер, в якому є багато видів зброї, кастомний редактор карт та хвилі зомбі!

Мобільна puzzle-RPG у фентезі сеттінзі «Astral Haze», яка поєднує в собі механіку матч-2 міцно пов’язану з часом реакції гравця, розвиток персонажу та нелінійне дослідження світу з можливістю впливу на його елементи та персонажів.
Відвідайте Астрал — древній, забутий богами, нестійкий і нестабільний світ, створений з частин інших зруйнованих світів. Знайдіть стародавніх богів, відбудуйте світ і поверніться додому!

За останній час вдалося трохи візуально «причесати» режим битви та закінчити квестовий ланцюжок всього першого острова.
Для більш детальної інформації запрошуємо на http://www.astralhaze.com

Круто! Ось такий гіперкажуал і має бути — простий, соковитий фан!

Ранер в якому ти сам обираєш персонажа і абілки якими ти будеш користуватись в грі, буде доступний в Google play

Трюки в майбутньому раннері «One Must Run» на мобільні платформи.
Трохи про інді розробку публікую в твітері: twitter.com/GamesKujemo

Невеличка пещера з Syncope

Підписатися на новини можна тут store.steampowered.com/app/1664770/Syncope

На 26-му поверсі Idle Tower Builder буде вестися торгівля з інопланетянами

Сама гра є на Google Play: play.google.com/...​irapport.idletowerbuilder
AppStore: apps.apple.com/...​ower-builder/id1527621990
чи Itch: airapport.itch.io/idle-tower-builder

Прискорене будівництво:

Додали shadow map тепер в нас є падаючі тіні

Продовжую працювати над шпілою, про трактора і танка, вже додав 7 левелів, змітну погоди, повітряну тривогу... Виявляю баги але правлю :-)

Трохи атмосфери з майбутньої метроідванії

Відчуй себе українським воїном, який захищає свою землю від загарбників. Є пара локацій, підрахунок балів за знищення орків, вибір персонажа та багато іншого. Жанр Shooter Top-Down.

Разом з командою продовжуємо роботу над грою про Бандеру, майже закінчили з основним геймплеєм, далі буде робота з UI, ігровою мапою та магазином прокачки

Симулятор фондового ринку у Японії 80-х.

Продовжуємо працювати над маленькою веб-орієнтованою грою про котика Ервіна.
На цьому тижні покрили багато тех боргу. У кота з’явились кращі анімації.
Вивчаю GLSL, з’явились пост ефекти + зробив своє переше у житті скло своїми руками )

За эту неделю в редакторе lifeEngine’a сделал возможность редактировать настройки текстур, а так же доработал функционал content browser’a

Підписатись на коментарі