#ScreenshotSaturday: суботні скріншоти на GameDev DOU

Серед інді розробників ігор є традиція — по суботах публікувати скріншоти, гіфки чи відео геймплею своїх поточних проектів у соціальних мережах із хештегом #ScreenshotSaturday. Так роблять і у спільнотах, створюючи окрему тему (постійну чи щотижня — нову)

Це дозволяє учасникам похвалитися прогресом, змотивуватися прогресом колег та знайти цікаві ігри у розробі.

Запустимо такий рух і на GameDev DOU! Заради цього редакція вчора додала можливість публікації у коментарях мультимедіа контенту!

Розкажіть про свою розробку. Публікуйте у коментарях першого рівня скріншоти, гіфки чи відео, що ви зробили за тиждень (чи раніше, але ще не ділилися зі спільнотою).

Для додавання картинки чи гіфки у коментар завантажте її на imgur.com та вставте у коментар Image Link чи Direct link (після публікації коментаря може знадобитися оновлення сторінки).

Для додаванні відео впишіть у коменар посилання на відео з YouTube

Підписуйтеся на Telegram-канал @gamedev_dou, щоб не пропустити найважливіші статті і новини про геймдев.

👍ПодобаєтьсяСподобалось10
До обраногоВ обраному1
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Всем привет! Вот уже как 2 месяца делаю игру про противостояние маленьких каменных человечков)

Больше информации здесь: linktr.ee/searstheskyfrontier

Вітання! По моїй грі — Трактор проти танку.
По оновленню тепер є гараж, можна прокачати двигун у грі. Також готую нову локацію — степ! Обіцяю буде цікаво!

Tactical Squad: SWAT Stories
Девлог — Епізод 3 [ Геймплей]

Працюємо над системою скінів

Розробляю неквапливо мультиплеєрну гру на Unity з застосуванням Photon.PUN2 для мережевого з’єднання. Все для мене нове. Паралельно дивлюсь ролики про моделювання в blender.

Поки буде один клас — чарівник. І декілька скілів-спелів. Як от фаєрбол, удар посохом і тд.
UI підгледів в улюбленій WoW.

Наразі готове:
— модель чарівника та середовища (але будівлі додам трохи згодом)
— один спел, типу фаєрбол, та удар посохом
— мережеве з’єднання
— синхронізація позиціонування, анімації, стати персонажа, спелів

Плани в мене хаотичні, тому і писати не буду. Бо часто приходиться переробляти старе.

Може комусь знадобиться, з лоу-полі моделювання і анімації гарний канал.

Photon.Pun2 наразі мабуть вже немає сенсу вивчати, краще Fusion, судячи з документації, але якщо в когось є бажання, на сайті розробника чудовий туторіал

Я ще хотів додати туторіали зі спелів, але не можу щось їх знайти. Може потім додам.
Дякую.

У Tactical Squad ви берете на себе командування спецзагоном. Віддавайте накази своїй команді, керуйте її членами і їх спорядженням, але найголовніше — успішно завершіть свою місію. Слідуйте за своїми фахівцями в ряді операцій з високим ризиком, які перевірять ваші тактичні навички

5 років тому я вирішив провести «гейм-джем для себе» і попрацювати над ідеєю гри, у якій можна було з’єднувати зубчасті колеса задля нарощування швидкості обертів. Так народився Steampunk Idle Spinner. Код з того часу перероблявся тричі, один раз — графіка. Зараз, на честь 5-річного ювілея гри, я повернув у неї оригінальний «стимпанк на зеленому фоні», про який досі добрим словом згадують тестери.

Він доступний як окремий ігровий світ, відчинити його можна за 1000 нарративіума (чи за кодом I6KC1V). Але все ж раджу спершу пройти туторіал у першому світі, Майстерні

Гра доступна на:
AppStore: itunes.apple.com/us/app/id1445575882
Google Play: play.google.com/...​port.steampunkidlespinner
Itch: airapport.itch.io/steampunk-idle-spinner

анімація :)

Суботка і трішки нового інтерфейсу.

imgur.com/a/fWxjRtA

win-game-solution.itch.io/epicukraine
Маленький сатиричний проект типу space invaders, про знищення ворогів України і захист територій. Гру вже можна пограти в браузері на itch.io.

Продовжуємо розробку «Redemption of the Damned», PC survival horror.
На відео — робота над новою локацією, Безодня.

Додати до вішліста можна отут — store.steampowered.com/...​Redemption_of_the_Damned

левел дизайн сподобався, та й вцілому гра атмосферна

Кілька нових мобів в нашій грі.

imgur.com/gallery/rldRNZ8

Привіт! Тиждень тому опублікував гру, Coffee Cave, на Black and White Jam 0.9.
Це 2D пазл-платформер з інтересною механікою. Ось лінк на itch.io цієї гри, там же ви можете пограти.

Всем привет! На недельке заложил 2 проекта: реплика танка К2 и HIMARS для своего многожанрового проекта X-POINT
К2 уже в игре и вот скрины от чертежей до игры:

А вот HIMARS еще надо допилить прежде чем заводить в игрушку!

Потихеньку продовжуємо робити Zero Losses, гру про хороших руських та відсутність втрат, пару днів тому додали траву. В трейлері її ще не було (і погоду ми тоді ще не настроїли).

Іноді пишу про розробку гри та просто всяке інді t.me/imakeindiegames

Працюю над мобільною грою про те, як палити танки коктейлями молотова. Гра є поєднанням crafting game та tower defense. Наразі прототип є в сторах, з методичним танкопалом. В роботі урізноманітнення крафту — більше коктейлів, більше танків, розбиття на рівні, міні сюжет та багато іншого. Будемо ітеративно викладати оновлення

play.google.com/...​m.gkzr.territorialdefense
apps.apple.com/...​nse-the-game/id1616521033

Vampire Survivor + Loop Hero = Walk Hero — моя невеличка гра, яку я робив на ludum dare, та зараз потроху доробляю для стіма.

Ми з братом створили невеликий прототип гри про війну «Захищаючи своє (Defending your)»

Завантажити безкоштовно можете тут: gamejolt.com/games/dy/724835

Дороблюємо останні механіки

Працюю над «соковитістю» ранера «One Must Run», тому взяв і додав паверапи у вигляді банок з соком))

А ще є такі милі Загрози:

Більше тут: twitter.com/GamesKujemo

Дайбоже ) зробив першу свою гру для андроїду в жанрі логічні головоломки) Працюю на трейлером шось потроху виходить :-)

Доброго дня. Моя перша гра для Андроід
Аркада, нескінченні рівні (1 рівень — 1 ворог, 2й — 2, і тд). Все, що треба робити, це стріляти в роботів. А також збирати діаманти для поповнення здоров’я та боєприпасів.

Завантижити можна тут:
play.google.com/...​s.SpaceRobotsArenaSurvive

Скріни:
imgur.com/a/tfqcXYv

Відео з геймплеєм:

Якщо є якісь побажання, або зауваження, пишіть.
P.S. Є також версія для ПК (вона була якраз прообразом гри для телефона). Можу, якщо треба та її скинути.
Дякую.

у грі немає звуку) він тільки в меню здалось би щось добавити... а тебе гугл не забанить? гра 3+ з матюками :-)

у грі музики немає, але звук є)
я не дуже розбираюсь в позначках, але у налаштування Google Play Console я виставив
imgur.com/a/RmZgPd1

Зробив FPS-шутер, в якому є багато видів зброї, кастомний редактор карт та хвилі зомбі!

Мобільна puzzle-RPG у фентезі сеттінзі «Astral Haze», яка поєднує в собі механіку матч-2 міцно пов’язану з часом реакції гравця, розвиток персонажу та нелінійне дослідження світу з можливістю впливу на його елементи та персонажів.
Відвідайте Астрал — древній, забутий богами, нестійкий і нестабільний світ, створений з частин інших зруйнованих світів. Знайдіть стародавніх богів, відбудуйте світ і поверніться додому!

За останній час вдалося трохи візуально «причесати» режим битви та закінчити квестовий ланцюжок всього першого острова.
Для більш детальної інформації запрошуємо на http://www.astralhaze.com

Круто! Ось такий гіперкажуал і має бути — простий, соковитий фан!

Ранер в якому ти сам обираєш персонажа і абілки якими ти будеш користуватись в грі, буде доступний в Google play

Трюки в майбутньому раннері «One Must Run» на мобільні платформи.
Трохи про інді розробку публікую в твітері: twitter.com/GamesKujemo

Невеличка пещера з Syncope

Підписатися на новини можна тут store.steampowered.com/app/1664770/Syncope

На 26-му поверсі Idle Tower Builder буде вестися торгівля з інопланетянами

Сама гра є на Google Play: play.google.com/...​irapport.idletowerbuilder
AppStore: apps.apple.com/...​ower-builder/id1527621990
чи Itch: airapport.itch.io/idle-tower-builder

Прискорене будівництво:

Додали shadow map тепер в нас є падаючі тіні

Продовжую працювати над шпілою, про трактора і танка, вже додав 7 левелів, змітну погоди, повітряну тривогу... Виявляю баги але правлю :-)

Трохи атмосфери з майбутньої метроідванії

Відчуй себе українським воїном, який захищає свою землю від загарбників. Є пара локацій, підрахунок балів за знищення орків, вибір персонажа та багато іншого. Жанр Shooter Top-Down.

Разом з командою продовжуємо роботу над грою про Бандеру, майже закінчили з основним геймплеєм, далі буде робота з UI, ігровою мапою та магазином прокачки

Симулятор фондового ринку у Японії 80-х.

Продовжуємо працювати над маленькою веб-орієнтованою грою про котика Ервіна.
На цьому тижні покрили багато тех боргу. У кота з’явились кращі анімації.
Вивчаю GLSL, з’явились пост ефекти + зробив своє переше у житті скло своїми руками )

За эту неделю в редакторе lifeEngine’a сделал возможность редактировать настройки текстур, а так же доработал функционал content browser’a

Підписатись на коментарі