May the 4th be with you! У День Зоряних війн пригадуємо наші улюблені ігри саги

4 травня фанати «Зоряних війн» святкують свою любов до цієї саги. Назва пішла від англомовного каламбуру «May the 4th be with you», де замість force (сила) використовується співзвучне 4th (четверте).

Сьогодні у новому спеціальному відео, присвяченому Дню Зоряних війн, Disney+ вшанував спадщину далекої-далекої галактики.

На офіційному сайті Star Wars виклали величезну колекцію різноманітних відео, пов’язаних зі всесвітом Зоряних війн.

На основі серії фільмів було створено безліч відеоігор, як офіційних, так і фанатських. Лише тих, які видали LucasArts або офіційно ліцензували LucasFilms, офіційно налічується 69!

А культова відеогра Star Wars: Knights of the Old Republic, видана у 2003 році компанією BioWare на замовлення LucasArts, зібрала 126 нагород. Події у цій грі відбуваються через кілька років по закінченню Мандалоріанських Війн, за тисячі років до подій фільмів.

«Ця гра є шедевром серед ігор про Зоряні Війни. Порахуємо, баланс дій та діалогу, кмітливість головоломок і завдань, і любовна увага до деталей встановили планку якості дуже високу для рольових ігор в цілому і для Зоряних Війн зокрема» — написав про неї у рецензії на Amazon Mike Fehlauer, Director Of Business Development в студії TinkerHouse Games.

До речі, до 6 травня на Steam триває розпродаж Star Wars: Knights of the Old Republic — гру можна урвати всього за 59 грн 🔥

Окрім того святковий розпродаж діє на купу ігор Star Wars для різних платформ. Увесь перелік знижок знайдете на офіційному сайті Star Wars. Більшість з них тривають до 6 та 10 травня ⭐️

Остання з ігор всесвіту — Lego Star Wars: The Skywalker Saga, яка вийшла у квітні 2022 року на PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch та для Windows ПК.

А нещодавно стало відомо, що нову гру зі світу «Зоряних війн» розроблятиме студія Skydance New Media, яку очолює Емі Генніґ, знана роботою над трьома іграми з серії Uncharted. Вона вже працювала над грою за «Зоряними війнами» раніше, яку створювали EA і Visceral, однак той проєкт скасували.

Нумо в цей прекрасний день згадаємо наші улюблені ігри зі світу Star Wars!
Пишіть у коментарях, які релізи ваші найулюбленіші та чому саме вони!


Підписуйтеся на Telegram-канал @gamedev_dou, щоб не пропустити найважливіші статті і новини про геймдев

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Первой игрой для меня был Star Wars: Jedi Knight:
en.wikipedia.org/...​ki/Star_Wars:_Jedi_Knight
На тот момент (1995-97) годы это была просто революция! Во-первых игра шла на Windows NT, во-вторых там был полноценный Mouse Look (в Думе его на тот момент еще не было!), в третьих там была физика(!) - враги разлетались от силовых толчков, можно было тянуть, толкать, запрыгивать. Там была прокачка, были головоломки, была карта. Там даже можно было рулить АТ-ST.

А я не забуду, як 10 років назад грав в Star Wars: The Old Republic. Було те, що треба після повного закриття Lich King’а. Також ніколи не забуду deathmatch заруби разом друзями в Jedi Academy в компзалах.

Star Wars Apprentice In Force на GBA — 4-6 епізоди з різноманітними рівнями, від звичайного сайдскролера до польотів на винищувачах

Підписатись на коментарі