Ураганний антистрес-екшн про знищення кривавого путінізма в космосі. Долучайтесь до створення гри!

Вітаю!

Putinist Slayer — ураганний антистрес-екшн про знищення провідних облич кривавого путінізма в космосі.

Пропоную всім охочим спробувати себе в геймдеві долучатись до проєкту.
Я займаюсь розробкою цієї гри по вечорам в якості хобі, пишу на Unity3D і буду радий будь-якій допомозі.

Якщо ж ви вивчаєте Unity3D — я в свою чергу буду радий допомогти з освоєнням. До війни я займався викладанням Unity3D & C# в Києві.

Проект комерційний, 50% зібраних коштів піде на допомогу ЗСУ. Решту грошей я хотів би розподілити між всіма, хто брав участь в створенні гри, пропорційно до зробленого вкладу (кожен коміт буде оцінюватись в годинах роботи).

Наразі я готую гру до публікації в Steam (Windows), App Store (iOS) та Google Play Market (Android).
Якщо зацікавило, пишіть в telegram, буду радий компанії!


Telegram: @nayjest

Gameplay Demo:

Підписуйтеся на Telegram-канал @gamedev_dou, щоб не пропустити найважливіші статті і новини про геймдев

👍ПодобаєтьсяСподобалось2
До обраногоВ обраному1
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

во время войны можно что то реальное полезное сделать вместо тупых игр

Заробити грошей для армії, дати творчу роботу людям, медійно принизити окупантів, створити спосіб зняття стресу — бачу це корисним.

Не всі можуть на фронт і не всі живуть в Україні.
А своє

можно что то рєальноє полєзноє сдєлать

 — засуньте собі в свій центр дєланья і дєлайте вже, а не розмахуйте ним де попало.

Гейтити антиросійські проекти українців в соц. мережах це, знаєте, зовсім не відповідає тому, про що ви кажете.

Злий я на вас.

Вам реально заняться нечем?...

Ну почалося, вже й знаходяться такі, які хочуть заробити на темі війни. Та й не треба прикриватися тими 50% на ЗСУ, це ж очевидно що це здебільшого щоб люди не так агрилися. Якщо б мета була справді допомогти, а не заробити на гарячій темі, то взагалі б таких думок не було. Тим паче такий темплейт коштує на маркетплейсі 15$ приблизно. Хоча чого я хочу від людини, яка працювала в Lucky Labs (я не кажу, що всі хто там працював такі, прсто дивний збіг).
Якщо комусь цікаво dou.ua/...​t-happened-to-lucky-labs

І на місці редікції краще додавати таку інфу одразу у тг каналі

Проект комерційний, 50% зібраних коштів піде на допомогу ЗСУ

Господи, невже кремлєботи вже тут )

Зареєструвався в день публікації, щоб залишити єдиний комент — цей «наброс» (див. профіль).
Така увага навіть лестить.

Тож використаю це як привід розповісти більше корисного.

Якщо включити логіку, то має стати зрозуміло, що про монетизацію я написав, щоб зацікавити потенційних учасників проекту.

Створюється ця гра по фану в якості хоббі і це має на увазі перш за все задоволення і отримання нового досвіду.
І мені особисто найбільше хотілось би в цьому плані попрацювати в команді.

Доречі, маю успіхи. Сьогодні після публікації до проекту долучились три людини, з якими ми вже пустили в роботу перші задачі і отримали гідний контент.

Ще один мабуть важливий момент — я давно горю ідеєю створити opensource ігровий проект з моделлю revenue share per contributions. Тобто, розподіл прибутку пропорційно до вкладу кожного учасника. Зрозуміло, що це має бути комерційний проект.

Наскільки я знаю, проектів (принаймні гучних) з такою моделлю розробки поки-що немає. Тож, це таки мовити командоутворюючий експеримент.

Ще прокоментую викид про «такий темплейт на маркетплейсі»: я цілковито підтримую використання темплейтів з маркетплейсів, і ні, не $15 за темплейт, це коштує значно дешевше — наприклад на envato elements можна за підписку в $30 / місяць скачувати необмежену кількість різного роду темплейтів.

В поточному білді гри є приблизно наступні елементи, придбані на таких маркетплейсах: віртуальний джойтік для гри на девайсах з тач-скріном, скрипт для управління програванням музики в грі, анімований вогонь в вибухах снарядів, звуки пострілів та вибухаючих голів.

З приводу щирості намірів щодо бажання допомогти ЗСУ — взагалі дивний випад. Товсто і недоказно, але ж ви палитесь:

щоб люди не так агрилися

По задумці автора, агритись мають трохи інші «так би мовити люди», що живуть східніше, а заагрились от ви.

Як казав один персонаж цієї гри «Выводы делайте сами».

А Ви звідки знаєте коли цей користувач створив обліковий запис?
нажаль повинен погодитись з «real jjj», так як реально видно що тема «аля 50% для ЗСУ», де це задокументовано що ті 50% будуть передані ЗСУ?
І для чого позоритись такими проектами, краще б займались чимось кориснішим, а не фігнею і хайпом на війні...
Миру Вам, час нас всіх розсудить)

Користувач Vladislav, зареєстрований 24.04.2022.
Перший і єдиний комент на dou — вище, в захист користувача, котрий також зареєструвався відразу після моєї публікації і зробив один комент.
Розкрию таємницю: дата реєстрації відображується в профілі :)

Миру вам.

А головного героя можна буде обирати? Хочу за Залужного пограти або Марченка Д.О.

Так!
На даний момент не реалізовано, планую після релізу раннього доступу в Steam зайнятись можливістю обирати персонажа + по унікальній супер-здібності кожному персонажу.

З приводу Залужного або Марченка — треба думати, спірний момент, так як персонажі недостатньо медійні, хоча з іншої сторони це буквально кілька годин роботи.

З тих, що я планував:
— Байден
— Ілон
— Арестович
— Можливо Резніков

Буду вдячний за ідеї інших антагоністів )

Идеи антогонистов нет, но дарю идею посоветоваться с юристом на тему того, можно ли использовать какого-то реального персонажа в своей игре, не получив от него на то согласия.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

короче план. опубликовать игру в стим =>рашка высставляет претензии на авторские права на свои морды => стим игнорит => рашка банит стим. исходники обязательно на гитхабе опубликовать, чтоб и гитхаб очистился от соседей

с чего ты взял что ее опубликуют?

Там уже есть игры с реальными политиками, типа файтинга с Порошенком, существующие годами в сторах.
Так что публикуют.

ну это же она самая :) ошибка выжившего, я просто знаю кейсы когда проекты прикрывали и за меньшее, просто всегда обидно сделать что-то, а тебе красный свет. ты чет узнавал или просто «вон такое же и у меня получится»?

Смотрел сам факт наличия игр с персонажами «крайне похожими на реальных политиков» в сторах, их время существования. Находил везде.

Мультиплатформенность unity и соответствующая разработка позволяют не зависеть от одного стора.

Ну, и в целом, деньги — не основное в этом проекте, так что вероятное отпадение части сторов — больно, но не критично.

Підписатись на коментарі