Blizzard прибрали в Overwatch букву Z зі скінів персонажа Заря

Activision Blizzard прибрали в Overwatch букву Z зі скінів Arctic та Siberian Front персонажа Заря, що помітили користувачі форуму Reddit та форуму Blizzard.

До речі, у грі Заря (Zarya) або Александра Зарянова — солдат російського походження.




Думки користувачів на обох форумах розділилися. Деякі вважають, що «це перебір», адже ця буква Z немає нічого спільного із символом війни та злочинів росії проти України, а відсилає нас до першої букви імені Заря.

Однак, вдосталь і користувачів, які підтримують цей крок і вважають, що персонаж нічого не втратить без ледь помітних літер на скіні, які не мають жодного суттєвого впливу.

Варто відзначити, що деякі навіть не знали, що літера Z була на цих скінах 😁

А як ви вважаєте — це так розробники підтримали Україну чи просто зіграли на випередження, щоб позбутися потенційного скандалу?

Підписуйтеся на Telegram-канал @gamedev_dou, щоб не пропустити найважливіші статті і новини про геймдев

👍ПодобаєтьсяСподобалось3
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Надо убрать специально чтобы у ботов подгорало ;)

хай назвуть її 3arya (це цифра 3 спереду) — буде кондовенько-кірілічненько ;)

Вони ще з 4 травня переходять на гривню замість рублів. Але нажаль не заблокували російський користувачів.

Ще назву студії поправити и все буде гаразд: Blizzard

Я бы на их месте поступил иначе — переименовал её в Зоря и сделал украинкой.

и переделал весь связанный контент и 3 игры? потому что заместить россию Украиной не выйдет, там россия в своем духе за железным занавесом от мира

Там весь лор персонажа завязан на том что она с россии даже карта есть на заводе в РФ. Тут уже поздно что либо менять к сожалению

Враховуючи, що солдат московського походження то зробили правильно.

Є пісня Я з України там також замінили букву.

Blizzard не потрібно більше скандалів. І так останні часом багато було. Думаю, це було чисто на випередження.

Підписатись на коментарі