×

Підкажіть, що читати і де вчитись, щоб потрапити в Gamedev?

Доброго дня всім!

Наразі з війною в Україні спробував знайти заміну сайтів з ігрових новин, геймдев та онлайн-навчання (маю на увазі з ухилом в ігрову індустрію), але поки що найкращий сайт, що знайшов, це gamedev.dou.ua 😎

Підкажіть, будь ласка, є в нас ще щось стосовно новин індустрії, крім цього? Google показує нещадно мало інформації по таким запитам.

Особливо цікавить онлайн-навчання або очне навчання з gamedev-спеціальностей. Буду вдячний за допомогу 🙏

Поки що я так бачу, що російськомовних сайтів більше, але зараз більшість без VPN не працює. Та хочеться більш підтримати саме 🇺🇦 ресурси.

Підписуйтеся на Telegram-канал @gamedev_dou, щоб не пропустити найважливіші статті і новини про геймдев

👍ПодобаєтьсяСподобалось3
До обраногоВ обраному1
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Я традиційно пораджу шукати за запитом «джем». Це захід, куди приходять професіонали та аматори геймдеву із абсолютно різним досвідом, збираються у команди та протягом пари днів створюють ігри. Причому команди запрошують і новачків, щоб ті подивилися, як виглядає розробка ігор «з середини». До того ж, на джемі є і багато задач, які можна брати на себе і без досвіду у програмуванні чи арті.

Щодо новин, то GameStreetUA роблять новини з індустрії відеоігор, часом і про розробку ігор.
У нас є сторінки у Твіттері, Телеґрамі та YouTube.

Є ще playua.net з таких новинних порталів.

На тему навчання — україномовних навчальних ресурсів нема, але є просто українські :
1) Курси по геймдизайну (офлайн у Києві, великий плюс — в курсі бере участь група викладачів, тому інформація викладається з різних сторін індустрії), тестуванню, курси по Unity та Unreal, i ще де чому, все заточене під ігри — gamesacademy.com.ua/our-courses. На жаль, не постять нічого, але займаються організацією конференції Game Gathering на ютубі, y якого сотні відео з останніх конференцій з усього, що стосується геймдеву www.youtube.com/...​/UCsoDB2oN7D5U7BSAp9yy2Dw .

2) Курси по 2Д\3Д дизайну — artcraft.net.ua. Мають активний Дискорд, там часами постили різні лінки на туторіали або корисні статті, плюс міні-конкурси робили, і там ціла система, щоб мотивувати людей якось викладати свої роботи.

3) Курси з програмування (дуже круті, але для більш просунутих) — https://lms.k-syndicate.school/. Також мають ютуб канал (перед активною фазою війни щотижня виходили зі стрімами, вже не встигав все дивитися), дуже раджу, дасть фору навіть англомовним ресурсам — www.youtube.com/c/KSyndicate/videos .

4)З «не російських» — www.devtodev.com/education з купою абсолютно безкоштовних курсів на тему геймдеву.

На жаль, якогось мега порталу українського, який би збирав це все до купи, також нема :(

Особливо цікавить онлайн-навчання або очне навчання з gamedev-спеціальностей

С этого момента — подробнее. Мне интересно, так как я тоже когда-то давно занимался игроделом :)

Google показує нещадно мало інформації по таким запитам.

попробуй искать на английском

Підписатись на коментарі