×

Чи граєте ви зараз у відеоігри?

В Україні вже 20-й день повномасштабної війни. Частина наших читачів пішла на передову, багато хто допомагає Україні в тилу: волонтерством, атаками на російські сайти, підтримкою економіки. І здається, всі вже зрозуміли, що не варто цілодобово стежити за новинами, — якщо є змога, треба відпочивати, щоб зберегти здоровий глузд.

Якщо ви в безпеці, то чи намагаєтесь ви відволіктись від новин про війну іграми? І якщо так, то у що граєте і на чому? Діліться у коментарях

Чи граєте ви зараз в ігри?

14%
16%
54%
12%
4%
766 голосів  ·  показати результати

Підписуйтеся на Telegram-канал @gamedev_dou, щоб не пропустити найважливіші статті і новини про геймдев

👍ПодобаєтьсяСподобалось3
До обраногоВ обраному1
LinkedIn

Найкращі коментарі пропустити

У нецензуреній Call of Duty: Modern Warfare 2 четверта міссія багатьом допоможе зняти стрес.

Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

RTS Warhammer 40k Soulstorm , до речі онлайн живий , завжди є з ким пограти

Там кажуть horizon forbiden west вийшов на playstation)

как раз смотрю на нее в Стиме :)

Стракрафт 2, 2 на 2 граю потроху

До речі, якщо ви хочете розслабитись і відволіктись від війни, то раджу пограти у гру «SudokuPro». Сам граю і цілком задоволений, так що рекомендую. Ось посилання: sudokupro.app

24-го числа як тільки розібралися з нагальними питаннями (тривожний рюкзак, де укриття, т.д.), поки був момент — зарубилися з братом в Титанопад 2, просто щоб відволіктися від панікуючих родичів і спокійно обговорити подальші дії: кого куди відправляємо, як добиратимемося, коли у військомат. Дуже допомагає привести думки до ладу.

Решил словить ностальгию, прошел Skyrim)

Deathloop зараз, Horizon Forbidden West та CP 2077 (нарешті його довели до ладу) у черзі

В перерывах между работой и досами ME LE на плойке либо sins of a solar empire rebelion на ноуте

Сервер єдиної відеогри, в яку хоч инколи заходжу, через постійні обстріли й перебої з живленням частіше лежить, ніж ні, а адмінові ліньки вилазити й умикати його, особливо в комендантську годину. Та й маршрутизація поламана. Тож у мене й вибору нема, ліл.

Наршті купил Faster Than Light і не пошкодував

Це досить специфічний спосіб як порадити гру, так і порадити задонатити, але: «Kingdom Two Crowns» який можна отримати як частину бандлу щодо підтримки України: www.humblebundle.com/...​rainecharitybundle_bundle

Дуже медитативне і залипуче інді, хоч зараз у нього і не граю, але бігаю і всім раджу.

Пройшов South Park The Fractured but Whole
Не знаю що може краще відповілкати

Багато хто питає: «Чому не має і не хочуть робити укр.локалізацію в іграх» і тут є проста відповіть, а кому воно потрібно витрачати зайві кошти, якшо спільноти укр.геймерів практично не існує... всі себе добре почувають і з рос.локалізацією... тому потрібно показати що спільнота українських геймерів всеж таки існує!!! а для цього спочатку потрібно розкрутити не один, а декілька ігрових каналів на пару сот тисяч підписників і тоді розробники побачать що попит на українську локалізацію всеж таки існує і що потрібно локалізовати ігри українською і що це принесе їм додатковий прибуток.
Тому, друзі, допомогаємо розвивати канал україномовного автора!
www.youtube.com/...​/UChpRTbBJVj9kfObBVURXzBQ

Це цікаво. Можливо ще подумати про глибшу кооперацію — українські ютубери могли б запустити серію летсплеїв у ігри українських інді розробників

Знімаю стресс ввечері, Forza 5, Marvel’s Guardians of the Galaxy

Rocket League, Hollow Knight. Дуже хочеться в Elden Ring, але 2к геймінг на плойці зараз не в тему)

відновлюємось після виїзду з зони бойових дій, в тому числі і граючись на ноуті: cuphead, dead cells, forza 5.

Останні два тижні перед війною практично щовечора задротили до півночі в CS1.6, Dust 2. Перед тим її грали років 7 назад. Зараз глянув на заставку і закрив — прибережу для мирних часів :)

Играю в ХС(БГ), немного отвлекает

У нецензуреній Call of Duty: Modern Warfare 2 четверта міссія багатьом допоможе зняти стрес.

Меня сейчас больше пробило на фильмы ужасов, как-то они успокаивают.

Ну учитывая что в Харькове сейчас лучше лишний раз по улице не шариться в игры как раз и играю пока не работаю. В любые жанры. Тут проблема в том что как на зло все уже надоели. Из последнего на 26 часов смогла увлечь это Hades. Сейчас поигрываю They are Billions. Если кому нужен утилизатор времени и не играли в Rimworld - советую попробовать, 400+ часов на акке, Stellartis почти 300. Если кто хорошие залипалки знает, делитесь)

Поддержу за вампайр сурвайверс. На днях взял на стиме (50 грн), думать в неё не надо, читать тоже, и играется одной рукой. Отличная штука выключить мозг на 30-120 минут.
С Вальхельмом не согласен, не получается в него играть сейчас, оно как-то требует активного внимания, но это для меня, ибо практически ко всем играм потерялся интерес в последние годы, к сожалению.
ОТ себя добавлю, если не писали — Slay the spire, FTL, EVERSPACE, Risk of Rain2 — такие роуглайк сессионки, которые и интересные, и нет каких-то разочарований если закрыть игру в любой момент

Crusader Kings 2/3 (теж від студії Paradox, як і Stellaris). На кількасот годин можна залипнути.

Теж рятуюся в світі Парадоксів
FYI
Значну частину цих ігор аутсорсять в Україні. В основному артову частину :)

Вся серія Endless (Legend, Space 1-2) — дуже приємні 4X стратегії. Phoenix Point + DLC, Gears Tactics, WH40K: Mechanicus — кайфові тактики. Darkwood — один з кращих сурвайвл-горорів, що я грав взагалі. Його ось прямо дуже рекомендую.

Gears Tactics отличная игра. После Xcom думал сложно удивить. Phoenix Poin — вообще не понял, полное разочарование

Вчора не втримався, поставив Козакiв, винiс русню на 5х iмпосiблах, отримав моральне задоволення.

В Plague, Inc на телефоне. Заражение с парашки начинаю обычно )))

Ще до початку всього, майже кожного дня зависала в Hunt:Showdown. Hunt звичайно класний, весело інколи, атмосферно, але для мене хоч як би я не старалась - це в першу чергу нерви. Зараз нерви є куди дівати, скажем так. Взагалі я непевно ні в Хант, ні в Батлфілд, ні в будь який інший шутер довго не зможу грати. Так як вбивств, стрільби , жорстокості зараз вистачає... Навіть максимально нейтральні гонки не можу грати. Морально-психологічного стану на роботу і саморозвиток не вистачає, що вже про ігри говорити...

Також грала в Hunt, зараз не можу. Вистріли та вибухи викликають паніку. Перейшла на rimworld та sunless sea.

Впервые с начала войны, сегодня чуть поиграл в Apex Legends.

іграшки — це ж дитяче;

здається цей форум для дорослих?

По-перше, іграшка та гра - не одне й те саме. А по-друге, кожна людина грає протягом всього свого життя. Відеоігри - то лише один з проявів цієї діяльності.

іграшка та гра — не одне й те саме

Я згоден і не згоден...

А по-друге, кожна людина грає протягом всього свого життя

Так звісно, але відеоігри — якось воно дуже по-дитячому :)

Не хочу сперечатися, зливаюся.
Я сказав своє враження від ігор, а ви робіть, як бажаєете — це ваше життя і можете гаяти його, як завгодно :) аби це не шкодило багатьом другим людям.

До першої цікавої гри)

рейтинг 16-18+

Це формально, як прон, який тільки школярів і цікавить.

Граю на телефоні — Builderment

Так граю, полювання на москаля, називається

Граю у циву за скіфію (нажаль, Україну не додали). Зробив собі супер-армію та пішов захоплювати московію

Вот это всегда кумарило. Помню в детстве приходилось на сеге в футбик играть за швецию, у них форма на нашу похожа была.

в якому DLC скіфія з’явилася?

Ну, Скіфія — то Україна минулого так-то. Але розвиток їй варто було б зробити відповідний...

Тому я й обрав скіфію, бо історично найближче до України

Пройшов Prey (2017), шикарна гра, трохи відволікла.

Snowrunner очень успокаивающая игра для меня, красивая и спокойная:)
Вообще чет пробило на всякие старые игры, по моим ощущениям это попытка мозга вернуться в давние беззаботные времена, а не вот это вот всё

Играю во что-то максимально медидативное и невоенное (Stranded deep, Ceasar IV, Cities Skylines) чтобы расслабиться.
До войны активно играл в каэсго и цивилизацию. Щас просто не могу. Руки не поднимаются ни на одну игру с военной тематикой в том или ином виде. Особенно в цивилизации, в которой победа через военное доминирование почти в 100% случаев предполагает закидывание соперника ракетами.

Особенно в цивилизации, в которой победа через военное доминирование почти в 100% случаев предполагает закидывание соперника ракетами.

если в 6 цивку играете — при создании игры отключите военную победу (я так же отключаю победу по очкам по достижении лимита ходов)
единственно на сложностях выше средней у противников наука и культура развивается с какой-то сумасшедшей скоростью, даже не знаю как на таких сложностях проходить без войны

ну на императоре вполне можно улететь. На иммортале тоже. Не всегда конечно получается, но задача посильная. Выключенная военная победа всё равно не избавляет от возможности шваркнуть ядерками по городам соперника.

Выключенная военная победа всё равно не избавляет от возможности шваркнуть ядерками по городам соперника.

это да, но гораздо меньше необходимости в этом

У них, кстати, есть настолка. На BGG лучшее ревью по этой настолке от серба, который с 8 до 12 лет жил в Сараево, в осаде

Ещё интересно: Википедия говорит, что эта игра входит у поляков в список "обязательного чтения" для школьников.

Наразі тільки в PES22 матч-другий 10-15хв. Заспокоює нерви.

Окрім допомоги на волонтерстві дуже помагають відволіктись ігри. Наразі граю у Disco Elysium, Devil May Cry 5 та Persona 5 Royal.

Якраз 24 лютого вночі нарешті набив 100 годин в доті, щоб почати калібровку (дотєри зрозуміють). Так і досі не почав калібруватись, нема настрою до того

Так граю. І хлопці в окопах також грають у вільний час. Навіть міні чемпіонати влаштовують, щоб відволіктись. Ще в 2015 просили зробити якусь прикольну артилерію, щоб мізки прокачувати.

Так. 90+ годин у Elden Ring.

Взагалі нема часу грати. Останній раз грав в gta sa, якраз вночі 24-го, якось відчував що буде війна. Зараз незнаю як грати.

За чтением новостей еле успеваю работать, какие уж игры))

мабуть грати у цифрову війну краще...

Наконец-то появилось время поиграть в Cyberpunk 2077 на своей топовой видяхе, шедевральная игра, походу лучшее RPG за всю историю.
(Во всякие Planescape, Baldur’s Gate, Neverwinter Nights, и Dragon Age я шпилил если что)

фанаты готики смотрят осуждающе.

Как вам Архолос? Я 120 часов наиграл, но с 24 так и не смог сесть и пройти до конца.

мой виндовый комп сдох, так что смогу поиграть только после победы, когда комп соберу заново :(
но аддон выглядит интересно

Скорей бы :)
Я сам — очень советую. Там планку очень высоко поляки подняли. Игра огонь, я впервые за 3-4 года так плотно засел.

ПК зараз габаритне сміття. Тільки ноут.

Геймерський ноут також габаритне сміття:)

Геймерський ноут

гуманная бойня

и другие оксюмороны)

Не, ну они же есть, только там не получается ни нормального гейминга, ни нормального ноута)

Його хоч можна в рюкзаку везти.

ноуты столько не живут, сколько мой ящик прожил.
да и более простой ремонт/апгрейд.

Граю. Поперше одне з другим не зв’язано, а по друге купуючи ігри ми підтримуємо економіку України щоб вона не зупинялись

Были длц, деньги с которых будут направлены в Украину. Например у Армы3 есть такой. Надо чтобы тут ктото полный список наколотил.

Тоже взял)
И игры хорошие есть, и денежку в доброе дело)

Зараз є змога грати тільки у мобільні ігри, зокрема у якісь match 3. Допомагає заспокоїтись та не думати про погане.

Обычно тоже играю в такие игры время от времени, но с начала войны почему-то совсем не заходит. Чтобы отвлечься между просмотром новостей и работой иногда выделяю время на почитать мангу или манхву...

Перший тиждень війни взагалі не грав, зараз граю. Допомагає відволіктися.

Стараюсь грати щодня, щоб відволіктись від війни.

До години на пару днів. В дум, сідж. Більше не можу. Та і роботи вистачає в допомозі тероборони. хоча перший тиждень взагалі комп’ютер не вмикав.

В контр-страйк русских мочу

Граю через силу, бо це безпосередньо пов’язано з роботою. Також граю з чоловіком у різні «рогалики», дуже допомагає під час тривог. Сховищ поблизу немає, тому доводиться тільки сподіватись на краще. Проте, чудово розумію тих, хто просто не може ні про що думати, окрім закінчення цього жаху. Дякую Dou за корисні статті та відео, при перегляді яких також можна трішки відволіктись або краще налаштуватися на роботу.

Всегда был геймером и игры были одной из главных частей моего досуга. Комп с железом и периферией на более чем $2к.
Но как началась война — не могу играть и всё тут. Я понимаю, что кому-то это теоретически может помочь отвлечься, но лично у меня не получается. Играть надо в хорошем расположении духа, а не в ожидании очередной сирены, и когда у тебя появляется тревога если не читал новости целых 20 минут. Феномен думскролинга пока сильнее меня.
За неделю до войны только начал проходить Cyberpunk 2077, так и не закончил. Когда всё закончится — наверстаю.

Пытался, не особо получаеться. Разве что минут 30 какойнить простой туповатой игры.

Граю в Dragon age inquisition. Гра-топ як на мене, слухам новинки 24/7 неможливо. А постійно нервуючи у стані стресу неможливо думати тверезо. Гра заспокоює. ПК

Граю. В основному коли починається тривога. Бо сидіти по годині, а інколи і по декілька годин нічого не роблячи — можна з глузду з’їхати. Граю на телефоні TES Blades.

Граю, бо допомагає відволіктися від бездумного поглинання негативних й не дуже новин. Граю на ПК, конкретно зараз в Deathloop.

Зараз треба працювати, не до ігор

Поки ти відпочиваєш, ворог качається

готовий вигоріти ментально щоб кацап вигорів буквально

Ні, не граю. Нетфлікс та Дісней теж призупинив підписки. Живу за кордоном, не можу собі дозволити гратись/інше, поки сім’я ховається по різним містам.

Имхо, прям совсем себя накручивать — оч для психики не хорошо.

Я в проект комичу как следует
Это намного лучший антистресс для меня

Підписатись на коментарі