Шукаю в тіму gameplay programmer / technical artist (Unity / C#)

Привіт,

Я займаюсь розробкою ігрових продуктів з 2015-го року (програмування, гейм-дизайн, документація). Наразі шукаю людину з якою буду тісно працювати в команді над покроковою мультиплеєрною стратегією.

Готовий працювати з людиною без комерційного досвіду і допомогти його отримати.

В людині хотів би бачити наступні навички:

— розуміння компонентної структури юніті та ООП (всі паттерни з книжок знати не потрібно, гарантую що за SOLID навіть питати на буду). Досвід з ECS теж було би добре. Наразі йде інвестігейт наскільки ECS в юніті можна буде використати для продакшену.

— базове розуміння і вміння працювати з гітом.

— досвід з шейдерами та шейдер графом в юнити був би великим плюсом. Чудово якщо подобається створювати еффекти (практично Technical Artist, ага), такого на проекті буде багато.

Про проект:

Хардкорна мультиплеєрна гра схожа на Hordes vs Warmachines, але для PC, замість настольного формату.

Гра буде мати інтеграцію з блокчейном (Cardano). Ентузіасти велкам, але більше шукаю людину саме для розробки геймплею і ефектів.

Що потрібно буде робити:

— розробка геймплей логіки та систем на яких логіка буде будуватись. Наприклад, переміщення юнітів на 3D гріді, менеджмент їх стейтів, взаємодія з нетворк кодом.

— графічні ефекти (в основному shader graph).

Етап проекту: документація практично вся написана, розробка скоро почнеться.

Інші деталі:

— це не запрошення в аутсорс компанію. Проект робиться з самого початку, команда працює саме над цим проектом. Приймете участь в запуску ранньої версії продукту, буде доступ до аналітики. В ідеалі, хотів би працювати з людиною, яка саме хоче отримувати досвід в повноцінному релізі гри, бути командним гравцем на всіх етапах, а не тільки працювати над тасками від ліда.

— фінансування проекту від інвесторів з США.

Трохи про мене:

Живу у Львові, працюю з розробниками попроектно віддалено. Інколи пишу блог тут: nolike.net

В свою чергу я готовий допомогати, навчати на реальному досвіді в коммерційному проекті, якщо в вас такого немає. Ще краще якщо такий досвід є, але хочеться працювати в маленькій команді.

Декілька з проектів над якими я працював і запускав:

store.steampowered.com/app/455590/Skedaddle

store.steampowered.com/...​llo_Neighbor_Multiplayer

play.google.com/...​ls?id=com.singletongoethe

Трохи працював на апворку: www.upwork.com/...​ncers/~01b3e48abbd890cad3

Мій телеграм: t.me/nol1ke. Інші контакти в профайлі.

Дякую що прочитали!

Підписуйтеся на Telegram-канал @gamedev_dou, щоб не пропустити найважливіші статті і новини про геймдев

👍ПодобаєтьсяСподобалось4
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Прикольна ідея, бажаю тобі її втілити, я б із задоволенням подивився на реалізацію твого задуму, жаль в мене нема такого досвіду щоб допомогти.

Підписатись на коментарі