«У Discord розробник зізнався, що використовує ChatGPT під час створення гри, і почав запекло це захищати, коли я сказав, що великі мовні моделі навчають на крадених матеріалах, а їхні дата-центри шкодять довкіллю.
Це не так, треба просто розуміти, чию думку сприймати, а чию ні. Чувак змінив назву гри лише через хейт у Твітері. Не у Стім, не у Діскорд, не у Реддіт, а у Твіттері.
Це нічим не відрізняєтся від кенселінгу гри за те що там СБІ чи когос рейс-свапнули чи якийсь секс-скандал. Люди хочуть споживати арт який відповідає їх моральним цінностям, нічого нового тут нема.
Пробував питати у грока про 3д в game maker, і воно почало писати абсолютну нісенітницю з придуманими функціями, тому цікаво чи гатгпт знає краще чи там якийсь спагеті кошмар з туторіалів.
«У Discord розробник зізнався, що використовує ChatGPT під час створення гри, і почав запекло це захищати, коли я сказав, що великі мовні моделі навчають на крадених матеріалах, а їхні дата-центри шкодять довкіллю.
Єдине до чого це може призвести — всі інді будуть люто приховувати використання АІ, на відміну від величезних корпорацій, яким таке буде пофігу. Всі вже майже відкрито кажуть «ми вайбкодимо і використовуємо АІ».
Дійсно, краще хай великі компанії вайбкодять ніж люди вчаться за допомогою різних інструментів, в тому числі і ші, нікому не цікаво щоб люди вчились, люди які швидше навчаються їм ще і платити треба, а вайбкодити можна дешевше
Джина вивільнили з пляшки і він назад туди не полізе
Правда досі не до кінця зрозуміло, то джин з діснеївського мультика про Аладіна, чи з фільма Вішмастер)
Коментарі