Коментарі

Це питання скоріше до розробників. Ось їхній єдиний трейлер і кадр з цього є в тексті youtu.be/...​yI8y4?si=fB99VpTxZHHjd6bE
показали 30 сек ролик ще в 2018 чи раніше... а зараз хайпують на порожньому місці))) скільки ще років з бюджетом майків вони будуть реально її робити?) років 15?)
Побачив заголовок — перейшов — і жодного трейлеру не побачив ......
Я тебе пам’ятаю, тому і запитав. Ты как-то странно спрашиваешь. Конкретнее изъясняйся. Про дату регистрации: я ее сейчас только разглядел среди кучи ярких баннеров после твоего скриншота. Но окей, рад видеть олда.
Тут напрошується жарт, що в UE для такого ж ефекту вистачить трьох рівнів :)))
сейчас само по себе такое веселое время, что если ты торгуешь железом, то проще удавиться
да ладно, пять уровней тормозящих говноабстракций можно за пару минут сделать и в unity
Як раз таку розробляю)
доушный молодняк сподабливается совершить два клика Ти 1 клік зробити не зміг ) res.cloudinary.com/...​/f8qtdbrudjnwn0c3xcas.png Я тебе пам’ятаю, тому і запитав. А тут виліз «провалєний Стамбул» і прочі речі )
Магаз розбитий по регіонам. Розробник не завжди правильно класифікує регіон, але, це чисто помилка відображення чека, бо банк би не провів транзакцію в рублях. Це фігня не варта нервів, звичайне непорозуміння. Але може й добре що їх ткнули моською.
Майкам до одного місця всі ці петиції) Вони не можуть нормально перевести навіть ОС.
Ты тут недавно, да? А то это уже десятый раз как доушный молодняк сподабливается совершить два клика по моему профилю и преподнести этот тред как откровение.
Це не такі петиції. Це нова платформа від нового керівництва Xbox, де вони просять гравців поділитись темами, які потрібно змінювати. Це буквально те саме місце, де потрібно це писати і підтримувати
Валюта донату в GGG залежить від обраної мови на сайті. Якщо ти обираєш росію, то буде в рублях за нижчою вартістю, інакше буде вартість в доларах. Не вважаю, що GGG варто засуджувати за щось.
Терпіти не можу розробку сайтів а чому?