Обговорення на тему «Metro»

Коментарі

В цілому непогано. Але Шарма може краще.
Перехід від кам’яної доби до ранньої бронзи в регіоні Месопотамії. Надихався Шумером та раннім Вавилоном. Мене цікавить саме історія процессу розвитку людського колективу, а не стовідсоткова точність зовнішнього вигляду одягу того часу.
Тут мені скоріше цікаво слідкувати за тенденцією. Звісно, там далеко не всі ігри зі спискУ, виглядають, як слоп
А чи допомагає це ревеню компанії тепер? ))
If your question involves any ideological context — no I disregard the ideology По суті, так, це і була ціль питання. Працювати на москалів за будь-які гроші на даний момент — це просто зашквар, якою б ідеологією чи принципами ви не керувалися.
А можна і без згадки А можна і без використання Як люди неодноразово доводили, якість у людей не на першому місці. Головне доступність.
Згадка про використання, це ж може бути що завгодно
Пристрій видає близько 2300 балів у одноядерному тесті та понад 7300 балів у багатоядерному. Це ставить його процесорну продуктивність на один рівень із чипами серії Ryzen 7000.
Всіх полайкав, всіх завішлістив)
Сам такий. Бо зараз активно катаю в Марафон і щодня все більше переконуюсь, що за рік-півроку його закриють. А не хотілося б!
Без надії сподіваюсь
а не скін на коня Другий СтарКрафт — якісна, дороблена гра. Але ходять легенди, що її по ревеню побив саме скін коня)
А для цього просто потрібно не вбудовувати у гру механізми, які роблять її серверзалежною і не дозволяють запускати без доступу до інтернету. Це дуже малоймовірний варіант, мені здається
Та блін, SKG же ж ніколи не вимагали підтримувати ігри після їх закриття... там од самого початку йшла мова про те, щоб не лишати людей, які придбали гру, можливості грати навіть після закриття серверів.