Коментарі

а по шкалі аргументації, плювання лайном скільки балів дає? :) але якщо з 6 я вгадав — мені вас більше не шкода)
Хоча б 6 можна отримати якщо не пхати в переклад новояз, полонізми та анахронізми там де вони абсолютно недоречні, просто щоб було.
Ні, не невілює. Це ніяк не взаємопов’язано. Це відсіює туристів для яких «повєстка» важливіша за ігри.
звісно вам здалося. я задав щире питання, з впевненістю, що ви гадки не маєте, що таке компетенція в контексті перекладу, а ляпаєте ви шо попало, бо дуже звикли до лайноплюйства.
Ахххх, це вже пішла аргументація рівня спєрвадабєйся\зроби краще чи мені здається?)) Ну а те, що ви сприймаєте за образи — це лише спостереження, не більше.
То ж це не робить Стім меншою монополією :) Якщо для неї зробили виключення аби не «рубати» платформу і штрафувати її, то це тільки підтверджує її статус монополіста. Я зараз не кажу, чи це добре, чи це погано, це просто факт, що вони монополія.
а як оціюється компетентність перекладача? може вам слід підказати?) а на образи до мене сили не витрачайте, я на слова людей що доброго слова нікому не кажуть уваги не звертаю.
Хтось плутає ремесло та компетентність з творчістю. Але від адепта ШІ я багато і не очікую.
I saw her duck. ти побачив її качку чи як вона присідає? chill the fuck, dude. а це як перекладати треба? переклад це беззаперечно творча робота. і так, бісини це краще отих т(и)іфозних.
Вітаю! Створюю свою першу гру наодинці. Це наративний психологічний хорор про ізольоване містечно. Ми мовчазний персонаж, який був захоплений істотою з іншого світу, і тепер повинен захопити ще шістьох персонажів, які вже попалися «на гачок».
От тільки творчістю займаються розробники, а не перекладуни.
Безвідносно теми вашої дискусії. тільки вони і мають право щось вимагати що до ігор Ця теза нівелює статус ігор, як «мистецтва» і зводить їх виключно до «продукту»
Ігруни за це платять, тільки вони і мають право щось вимагати що до ігор.
Підготовка до демоверсії на Steam йде повним ходом. Чи достатньо пафосно зикурат виглядає на відео?) www.youtube.com/watch?v=yjRxJ67C9No
в чому отсєбятіна?