Доброго ранку. Це єдине, що у мене не від ШІ. Музика й звуки з FAB, поки що вистачає того, що маю, але дякую за пропозицію, можливо, в майбутньому щось змінеться.
я не осуждаю и не оцениваю, просто ии предложил бы так же сделать интерфейс, об этом я и написал. а геймдизайн стоит обдумать еще раз. ты делаешь и тебе интересно делать.
Автор, а композитора тобі не треба? Якісний саундтрек це 50% атмосфери гри. Звісно якщо тобі потрібна музика від живого композитора а не ШІ. Якщо цікаво, напиши: [email protected]
Доброго вечора. Дякую за відгук. Одразу про інтерфейс — він продуманий мною від початку й до кінця, там і краплі ідей ШІ немає. В самій, вже робочій, грі ідей ШІ немає в принципі, там все тільки з моєї голови — це я і маю на увазі «геймдизайн».
Доброго вечора. Дякую за чесну відповідь! Буду намагатися далі. До речі, там при наведенні на кожен елемент інтерфейсу з’являється «вспливашка». Але основна методика пояснення ще не в грі. Нижче відповідав про задум...
Доброго вечора. Вважаю, що ми вже увійшли в епоху, коли майже будь-хто може поділитися своїми мріями — це супер круто! Не розумію, чому б це комусь не показати... Що до роботи, я її не шукаю, та й програмістом не бажаю бути.
Доброго вечора. Мені спочатку прийшла в голову така ідея, що треба зробити якийсь такий простенький клікер на вечір, щоб людина отримала свій допамін, та трішки на цьому заробити на свій перший проєкт, але вирішив, що це буде ну зовсім не цікаво...
підхід «одна людина + AI-агенти»
Я скептично ставлюся до можливого комерційного успіху подібного підходу. Маркетинг гри створеної цілком за допомогою ШІ — складна задача, бо цей аспект є недоліком, а не перевагою.
Коментарі