Коментарі

Ще коли перша частина їбала всім мозги, цей хрюк хрюк постив у твітері виключно ші оброблені малюнки маленьких дівчаток з мокрим вареником, а зараз заворушились що у православну гру вставили ші педшфілію.
Ми створюємо Еві так, щоб вона мала ще сильнішу та виразнішу особистість ну да ну да, так йому за це й вміняють. сильніша та виразніша дитячість. взагалі цікаво дізнатися, звділкіля ноги ростуть у азіатів в такому тяжінні.
Епштейн френдлі стайл ...
Гунер-слоп робить гунер-слопські речі 🤯
Саме так) Дякую)
Гру створюють рушії 4A Engine. може «на рушії»?
Я мав на увазі Horizon Zero Dawn, а не Forza Horizon
І Єгор Васильєв теж буде у рос. озвучці? Чи він вже ноги переламав усім?
У форзу грають, бо жанр абсолютно мертвий та це ледве не єдиний ААА рейсінг з ліцензованими авто та гарним кором. З конкурентів є хіба нфс, у якого щось більш менш притомне виходило більше 10 років тому.
Більше схоже на те, як корпоративна заглушка, у якій давно не лишилося креативу, намагається досуха видоїти франшизу. При цьому ображається, що над цим жартують.
Хіба в цій грі так багато тексту, що додати локу це супер дорого?
Вітаю усіх ентузіастів цього форуму! Шукаю людей для роботи над «MISTO 1862» (робоча назва) — містобудівним симулятором у сеттингу Центральної України другої половини XIX — початку XX століття.
Я про це написав в першому коментарі: «безвідносно теми вашої дискусії» — якщо ігри це мистецтво, то гравці щось і можуть вимагати, але слухати їх не обов’язково. Я мав на увазі саме розробників.
Ну там дофігіща тексту, і воно одне з найперших.