Обговорення на тему «Adobe»

Коментарі

Магаз розбитий по регіонам. Розробник не завжди правильно класифікує регіон, але, це чисто помилка відображення чека, бо банк би не провів транзакцію в рублях. Це фігня не варта нервів, звичайне непорозуміння. Але може й добре що їх ткнули моською.
Майкам до одного місця всі ці петиції) Вони не можуть нормально перевести навіть ОС.
Ты тут недавно, да? А то это уже десятый раз как доушный молодняк сподабливается совершить два клика по моему профилю и преподнести этот тред как откровение.
Це не такі петиції. Це нова платформа від нового керівництва Xbox, де вони просять гравців поділитись темами, які потрібно змінювати. Це буквально те саме місце, де потрібно це писати і підтримувати
Валюта донату в GGG залежить від обраної мови на сайті. Якщо ти обираєш росію, то буде в рублях за нижчою вартістю, інакше буде вартість в доларах. Не вважаю, що GGG варто засуджувати за щось.
Терпіти не можу розробку сайтів а чому?
Павутинні (web — павутина) програмісти все ж таки програмісти, але найнижча форма. Терпіти не можу розробку сайтів.
Платив в грудні 25 за 200 поінтів — заплатив 20 баксів. Походу чєл захотів зекономити і через ру сайт платив а тепер «в шоці»
Цікаво, а де подібна стаття про те, що тисячі українців пишуть такі самі петиції сотням розробників? Стаття виглядає як дешева реклама одного конкретного блогера...
Цікаво, а де подібна стаття про те, що тисячі українців пишуть такі самі петиції сотням розробників?
Тема заради срачу. Людина могла задонатити не через Steam, а через сайт гри, іншим регіоном. Але так цікаво виходить, коли людина не хоче витрачати 20$ за 200 монет. Натомість скаржиться про оплату через російський регіон на 579 грн за 200 монет.
Як на мене — держава має лобіювати питання локалізації ігор бо ігри — це мадіа яке популярніше за будь яке інше у молоді, якій доводиться грати російською
Як на мене — держава має лобіювати питання локалізації ігор бо ігри — це мадіа яке популярніше за будь яке інше у молоді, якій доводиться грати російською
Стім просуває продукт регіонально, і якщо він росте в центральній азії, то воно буде просувати в інших країнах азії більше , і якщо набрати вішлістів по Україні, воно буде пушити в рашку та білорусь
Не вийшло срачу, так? Ну нічого, знайдете інший привід, щодня якось знаходите. Не про ігри ж писати насправді, хай русня такою фігнею займається.