Якщо уявити гіпотетично, що у вас є така можливість (ви уже в ЄС, наприклад), і вам московська компанія пропонує офер грубо кажучи 10к (якщо припустити, що ваша поточна з/п = 5к — суто для прикладу!), то поїдете?
Я ж вам кажу, коли ви починаєте з того, що гру вам навайбкодив ШІ, 95% аудиторії ваші тексти автоматично стають нецікавими. Хіба що у вас текстоцентрична гра і це тексти рівня Діско Елізіума. Але тут трохи інший кейс)
Доброго вечора. Текст пишу я, максимум, що робе ШІ, за моїм проханням, це перефразовує під сетинг. Хоча у тому відео були ще сері «заглушки» в інфоблоках, зараз вже все по іншому.
Якби протягом останніх 30 років мені давали гривню кожен раз, коли хтось казав що от зараз тексти ніхто не читає... Ну ви зрозуміли. Інша справа, що в такому проекті текст не буде цікавий навіть іншим ШІ-сектантам та слопоїдам.
Коментарі