Коментарі

До мікротранзакцій?
1. Для клієнтів, які гравці чи для клієнтів, які розробники? У розробників беруть 20%, якщо я не помиляюсь.
у монополии другое значение — это когда рынок/отрасль контролирует кто-то один, как в этом случае
Аж в себе виставив скрізь)
Це не монополія 1. Це рішення є кращим для клієнтів 2. Немає заборони на розповсюдження на інших майданчиках
Valve не має політики або практики диктування цін стороннім розробникам програмного забезпечення на інших платформах але ж буквально є, в інших лаунчерах не може бути нижчої ціни. Інше діло, що це наче нормальна вимога, яка приводить як раз до...
res.cloudinary.com/...​/fuc9qfgjy1kqkjv1txlr.jpg
Купив гру, та дуже задоволенний)) вартує своїх коштів)))
Так само, як і пояснюю Тараса Чорновола.
Цікаво, як поясню собі розробник та історик Віталій Чиж, чому син Леоніда Бикова, який збіжав з СРСР перепливши Тису до Румунії, так і не повернувся до України. Як і його внуки, всі в Канаді.
Який жах!
Так, схоже прогрівають що пора заздалегідь відкладати гроші на нову відяху)
Ну та поки все докручується і готується ЗБТ- а там можна буде і більше показати. Якщо врахувати що я все то тягну сам — ну виходить як вже виходить. Перша гра — то щоб зрозуміти взагалі що де і як але бажано щоб і людям же зайшло.