1. Що відбувається на екрані — зрозуміло на ~30% 2. Іконки — гарні, але не інформативні: все треба буде читати і перечитувати що б зрозуміти що за що відповідає.
Виглядає круто и стильно, не дуже хіба що сподобалась стилістика скріншоту з майбутнього: парубок із середньовіччя — на фоні cyberpunk sci-fi міста — ну так, суперечливо. Успіхів і чекаємо на оновлення — вже з нормальнім гемйплей-трейлером!
Доброго ранку. Це єдине, що у мене не від ШІ. Музика й звуки з FAB, поки що вистачає того, що маю, але дякую за пропозицію, можливо, в майбутньому щось змінеться.
я не осуждаю и не оцениваю, просто ии предложил бы так же сделать интерфейс, об этом я и написал. а геймдизайн стоит обдумать еще раз. ты делаешь и тебе интересно делать.
Автор, а композитора тобі не треба? Якісний саундтрек це 50% атмосфери гри. Звісно якщо тобі потрібна музика від живого композитора а не ШІ. Якщо цікаво, напиши: [email protected]
Доброго вечора. Дякую за відгук. Одразу про інтерфейс — він продуманий мною від початку й до кінця, там і краплі ідей ШІ немає. В самій, вже робочій, грі ідей ШІ немає в принципі, там все тільки з моєї голови — це я і маю на увазі «геймдизайн».
Доброго вечора. Дякую за чесну відповідь! Буду намагатися далі. До речі, там при наведенні на кожен елемент інтерфейсу з’являється «вспливашка». Але основна методика пояснення ще не в грі. Нижче відповідав про задум...
Доброго вечора. Вважаю, що ми вже увійшли в епоху, коли майже будь-хто може поділитися своїми мріями — це супер круто! Не розумію, чому б це комусь не показати... Що до роботи, я її не шукаю, та й програмістом не бажаю бути.
Коментарі