Коментарі

Терпіти не можу розробку сайтів а чому?
Павутинні (web — павутина) програмісти все ж таки програмісти, але найнижча форма. Терпіти не можу розробку сайтів.
Платив в грудні 25 за 200 поінтів — заплатив 20 баксів. Походу чєл захотів зекономити і через ру сайт платив а тепер «в шоці»
Цікаво, а де подібна стаття про те, що тисячі українців пишуть такі самі петиції сотням розробників? Стаття виглядає як дешева реклама одного конкретного блогера...
Цікаво, а де подібна стаття про те, що тисячі українців пишуть такі самі петиції сотням розробників?
Тема заради срачу. Людина могла задонатити не через Steam, а через сайт гри, іншим регіоном. Але так цікаво виходить, коли людина не хоче витрачати 20$ за 200 монет. Натомість скаржиться про оплату через російський регіон на 579 грн за 200 монет.
Як на мене — держава має лобіювати питання локалізації ігор бо ігри — це мадіа яке популярніше за будь яке інше у молоді, якій доводиться грати російською
Як на мене — держава має лобіювати питання локалізації ігор бо ігри — це мадіа яке популярніше за будь яке інше у молоді, якій доводиться грати російською
Стім просуває продукт регіонально, і якщо він росте в центральній азії, то воно буде просувати в інших країнах азії більше , і якщо набрати вішлістів по Україні, воно буде пушити в рашку та білорусь
Не вийшло срачу, так? Ну нічого, знайдете інший привід, щодня якось знаходите. Не про ігри ж писати насправді, хай русня такою фігнею займається.
Ну ви чогось не знаєте, наприклад у вашої гри 0 вішлістів з України.
Може я чогось не знаю, але в мене стім ЗАВЖДИ кидає на європейські сервери та підтримку... І ні, Україну стім не вважає Central asia
Аби те причислення до Європи не закінчилось європейськими цінами на ігри. А так хай приписують як хочуть, чого на це має бути не начхати.
Якщо хтось не знає. стім класифікує Україну як Central Asia разом з рашкою, для них Європа починається з Польщі, а в аккаунті розробника коли додається Україна, вона падає якимось х@#м до азії.
моя перша «справжня» гра була prince of persia на старому пк у тата на роботі, і я тоді не міг повірити, що персонаж так плавно рухається. потім уже були дендішні танчики та duck hunt, але саме принц чомусь врізався в пам’ять найбільше.