Цікаво, а де подібна стаття про те, що тисячі українців пишуть такі самі петиції сотням розробників? Стаття виглядає як дешева реклама одного конкретного блогера...
Тема заради срачу. Людина могла задонатити не через Steam, а через сайт гри, іншим регіоном. Але так цікаво виходить, коли людина не хоче витрачати 20$ за 200 монет. Натомість скаржиться про оплату через російський регіон на 579 грн за 200 монет.
Як на мене — держава має лобіювати питання локалізації ігор бо ігри — це мадіа яке популярніше за будь яке інше у молоді, якій доводиться грати російською
Як на мене — держава має лобіювати питання локалізації ігор бо ігри — це мадіа яке популярніше за будь яке інше у молоді, якій доводиться грати російською
Стім просуває продукт регіонально, і якщо він росте в центральній азії, то воно буде просувати в інших країнах азії більше , і якщо набрати вішлістів по Україні, воно буде пушити в рашку та білорусь
Якщо хтось не знає. стім класифікує Україну як Central Asia разом з рашкою, для них Європа починається з Польщі, а в аккаунті розробника коли додається Україна, вона падає якимось х@#м до азії.
моя перша «справжня» гра була prince of persia на старому пк у тата на роботі, і я тоді не міг повірити, що персонаж так плавно рухається. потім уже були дендішні танчики та duck hunt, але саме принц чомусь врізався в пам’ять найбільше.
Коментарі