Коментарі

Не знаю про які ціни йде мова, у мене знімає 230 гривень на місяць і я дуже задоволений. Вигідніше мати підписку ніж купувати ігри за 60 баксів, тим більше лишень нещодавно був пост як ми намагаємося звернути увагу Майків на Україну;)
Написавши ці слова, я вже через 5 хвилин зробив ось це — залишив відгук у Steam. Показую власний приклад. res.cloudinary.com/...​/et1wcllllvntcinddu5m.png
З таким підходом ви не побудуєте ділових зв’язків з іноземними партнерами. Ось, наприклад, Crytek, так, вони ведуть соціальні мережі для росіян і спілкуються з російськими гравцями і роблять це вже дуже багато років.
Я теж призупиняв підписку, коли вартість зросла, бо все ж є різниця між 350 грн та 850 грн. В будь-якому разі, я маю мати підписку, оскільки онлайн не доступний без неї у 95% проектів (а я багато граю в онлайн).
А ще в гри офіційна сторінка у ВК яку вони активно ведуть, але це інше ж?
а там питаннячка є до перекладу. кенти грають в гру, кажуть що те що мало б називатися «набої» мали переклад «снаряди»
Співчуваю усім любителям пограти в всяке лайно з сайту з флеш іграми)
Це гарний приклад того, як вестерни, які всі такі за «дайверсіті», не можуть сприймати чужу культуру, яка не сфокусована на ненависті до білих. Одразу обливають лайном все, що «не таке», через призму своєї бульбашки. Це ж корейська студія.
Тепер я в же у тому щасливому віці коли можу топити за асексуальність, пурітанство, ханженство та фемінізм. Роботи, ШІ та комп’ютерні моделі не мають статі! А тому треба заборонити переносити людські гріхи у світ ІТ.
Завдяки активності гравців багато речей було зроблено, підтримати наш регіон штука не з легких — але постійний прояв та настирство зроблять свою справу, рано чи пізно.
там також є топік про додавання українського регіону. не знаю, чи тут писали статтю про це, але теж варто пропушити feedbackportal.microsoft.com/...​52-f111-9a90-7c1e52bd3277
там на форумі поруч є тема про додавання українського регіону. тому можете плюсанути обидві теми, за регіоном і локалізації підтягнуться
хз, ігри з «повєсткой» щось нікуди не зникли. і це триває роки. тож не дуже зрозуміло, яка свобода та демократія тут взагалі працює за повестку можно поручить инвестиции, особенно если разраб сам ненормальный. Синергия, короче.
Ці петиції кожного року по декілька штук. В чому сенс взагалі?
Трохи більше року тому мав комунікацію з XBOX Gaming Marketing Lead у Європі. Вони не бажають нічого робити, бо в Україні офіційно немає Xbox. Це якесь замкнене коло...