Фотоогляд ігрових сетапів розробників: геймдев-собака Цирі, Oculus Quest та гра по таймеру
Ми попросили українських геймдевців поділитися з нами фотографіями місць, де вони грають. Хтось розповів загалом, хтось детально описав техніку, а хтось навіть поділився світлинами своїх геймдев-помічників. Докладніше — у нашому фотоогляді.
Іван Панченко, Technical 3D Character Artist (4A Games)
Граємо з дівчиною, яка теж працює в ігровій індустрії, на ПК, PS4 та Switch. ПК зазвичай підключаю до телевізору заради комфортної гри. З останніх проєктів, що я встиг пограти: Star Wars: Jedi Survivor (чудова гра, поганий соулз-лайк), Marvel’s Guardians of the Galaxy та власне Horizon Forbidden West. Ну, а кота звуть Саліван або ж Салямі.
В’ячеслав Гончар, UE Developer (Pingle Game Studio)
В центрі монітор на 32″, своя звукова підсистема (для навушників навіть окремий ЦАП брав). Мишка живе на килимку з бездротовою зарядкою, геймпад підключається також по бездроту. Під капотом майже справжня білд-машина: Ryzen 5950X, RTX 3080 Ti, 64 ГБ ОЗУ, і цілих три M.2 SSD. Охолодження налаштовано таким чином, щоб повітря заходило з двох боків, а на водоблоці системи охолодження є окремий кулер для охолодження VRM. Збирав цього монстра як для ігор (у тому числі VR), так і в якості хорошої робочої станції. Витратив на все приблизно рік, враховуючи підготовку, пошук деталей і накопичення коштів.
Олександр Чезганов, засновник (Native Games Studio)
На фото мій затишний куточок для роботи та геймінгу. Зараз проходжу Hi-fi Rush та періодично граю в Total War: Warhammer. Улюблена гра: Outer Wilds. Абсолютно неймовірна та унікальна космічна пригода, яку можна пережити тільки один раз. Я вже пережив, тож все що мені залишається — рекомендувати її іншим. Нічого про неї не читайте, не дивіться, просто купляйте і пірнайте.
А ще я виступатиму на конференції Games Gathering в Києві 5 серпня. Буду розповідати про побудову командної роботи для написання інтерактивних історій. Всіх дуже запрошую, нудно не буде.
Єгор Остапенко, геймдизайнер (GSC Game World)
- 1. Ноутбук ASUS ROG G551JW (G551JW-CN099D) + OBS Studio;
- 2. Xbox Series X;
- 3. контролери Xbox Wireless + захисний силіконовий чохол + блютус адаптер Wireless Stereo Headset Headphone Audio Game Adapter;
- 4+8. док станція Hori Xbox Series Dual Charge Station та акумулятори;
- 5. піднос для ліжка IKEA Klipsk;
- 6. енкодер Mini USB 3.0 HDMI Video Capture Card;
- 7. бездротові навушники ASUS ROG CETRA True Wireless (90YH03G1-B5UA00);
- 9. смартфон OnePlus 6T;
- 10. монітор ASUS TUF Gaming VG289Q (90LM05B0-B01170);
- 11. дротові навушники AKG K141 Studio;
- 12. холдер Exquisite Gaming Cable Guy Fallout.
Все, що під номерами від 1 до 9 (окрім 5) спокійно уміщується у 20 літровий рюкзак (наприклад, Osprey) та готове для використання будь-де, де є 220. Стрімінг на монітор ноутбуку з прямим підключенням блютус навушників (чи за допомогою адаптера) дає прийнятний рівень з невеликою затримкою звуку та реакції на інпут. Смартфон з функцією інтернет хот-споту дуже полегшує життя, коли сигнал WiFi заслабкий чи відсутній взагалі — можна роздавати мобільний інтернет на консоль та сам ноутбук за необхідністю. Все, що під номерами 5,
10-12, використовується вже виключно в домашніх умовах для покращення експiрієнсу гри. Зараз граю в NFS: Hot Pursuit Remaster та Kingdom Come: Deliverance.
Андрій Бичковський, Indie Game Developer (ігри Undervault, Farlanders)
- Процесор AMD Ryzen 7 2700X Eight-Core Processor, 3700 МГц;
- материнка ASRock B450M Pro4;
- відеокарта NVIDIA GeForce RTX 3080;
- 16 гб оперативної пам’яті;
- основний накопичувач Silicon Power 1TB M.2 PCIe NVMe A80;
- навушники AKG K371;
- монітор 1440p 144 гц 27″ LG 27GL850;
- миша Logitech mx master 2s;
- клавіатура logitech mx keys;
- аудіоінтерфейс focusrite scarlett 2i2;
- мікрофон конденсаторний blue yeti дефолтний.
Назарій Блащук, 3d artist (Paga Group)
- Відеокарта RTX 3060 (12G);
- процесор AMD Ryzen 5600;
- оперативна пам’ять RAM 16 GB;
- клава HyperX Alloy Elite;
- мишка Razer Viper Ultimate;
- навушники — Razer Barracuda X;
- коврик 2E 940×450 мм.
Роман Повзик, Product Analyst (Bini Games)
У вільний час я перебуваю у двох Всесвітах: літературний — «Дюна» (закінчую першу з шести частин), ігровий — Horizon Zero Dawn. Я доволі системний, але стриманий гравець: чітко виділяю годину на кожен вихідний день, вмикаю таймер і проходжу квести, доки не почую сигнал телефону. Можливо, тому вже 3,5 місяці граю, а пройшов лише 37% гри. До цього таким темпом пів року проходив «Control».
Щодо сетапу, то прихильник мінімалізму: ноутбук, книги у черзі на прочитання і зошит для нотаток. Якщо набридне сидіти, то ноутбук вмить переноситься на стоячий стіл поруч.
Микита Малецький, Technical Artist (Pingle Game Studio)
Мій скромний сетап для «роботи та навчання»: ПК: i9 13900k, RTX 3090, 32gb DDR5, nvme storage. Монітор щось велике на 4к від Gazer (я також не знаю, що це за фірма). Клавіатура та мишка Hator, геймпад від Xbox One першого покоління, кермо Logitech G27, Oculus Quest 2 та стімдек. За аудіо відповідає аудіокартка Tascam US-1×2HR, вінтажна акустика NAD 801 та вуха Beyerdynamic DT 770 Pro.
Граюся здебільшого або в Unity та Blender. Якщо серйозно, то для більшості цікавих мені тайтлів (наприклад серія Yakuza, Hi-Fi Rush, Death’s Door, BeamNG.Drive, Disco Elysium) стімдек цілком вистачає по потужності, окрім того зручність використання й мобільність перемагають ПК. Його використовую або для іграшок, де з геймпадом гратися неможливо (Dota2, наприклад), або для VR тайтлів (та особливо сімрейсінгу)
Андрій Яворський, XR Expert & Consultant (SoftServe)
- Процесор: Intel i7-9700F;
- Материнка: Asus TUF Z390M-Pro;
- Відеокарта: MSI GeForce GTX 1070 Ti;
- SSD: Samsung 970 Evo Plus 500GB;
- HDD: Seagate Barracuda 4TB;
- Оперативка: HyperX DDR4-2400 48Gb;
- Монітор: Xiaomi Mi Curved Gaming 34″;
- Навушники: Audio-Technica ATH-M50X;
- Мікрофон: Zoom H1n;
- Клавіатура: HyperX Alloy Elite;
- Контролер: Xbox Elite Controller 2;
- Мишка: Delux M618 Mini;
- Cтіл: E-Table Universal;
Сергій Воронов, Head Dev (Spacedev Games)
- ПК Evolve;
- RTX 3060 TI;
- 32 GB RAM;
- Ryzen 7 5700;
- монітор Qube 2K 27’;
- клава Dark Project;
- мишка Asus TUF;
- геймдев собака Цирі.
За ПК більшість часу проводжу, мабуть, над Glory to the Heroes. Але люблю пограти в Insurgency: Sandstorm, Operation Harsh Doorstop, Squad та, звичайно, в якісь новинки або ААА-проєкти. З останнього дуже зайшов ремейк System Schock. Є ще пʼята плойка, на ній граю в ексклюзивчики та все що з цікавого можуть запропонувати підписки
📸 Діліться світлинами своїх ігрових сетапів у коментарях! Аби додати фото, завантажте його на Imgur і вставте посилання на зображення у свій коментар (зверніть увагу, фото може з’явитися у коментарі не одразу)
11 коментарів
Додати коментар Підписатись на коментаріВідписатись від коментарів